UIkit Admin (7.x-2.0-alpha1) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Modules
lo: ໂມດູລ

en: (active tab)
lo: (ແຖບທີ່ກຳລັງໃຊ້ງານ)

en: Add to %shortcut_set shortcuts
lo: ເພີ້ມ %shortcut_set ໃສ່ເມນູທາງລັດ
