UIkit Admin (7.x-2.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (20 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Release notes
mr: प्रकाशन टिपा

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Help
mr: मदत

en: Region
mr: क्षेत्र

en: Error
mr: तृटी

en: Done
mr: पूर्ण झाले

en: Block
mr: भाग

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा

en: Go to page @number
mr: @number या पानावर जा
