UIkit Admin (7.x-2.0-alpha1) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Download
os: Рахæсс

en: Release notes
os: Версимæ фиппайнæгтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Modules
os: Модултæ
