UIkit Admin (7.x-2.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (59 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Release notes
sq: Shënimet e lëshimit

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Help
sq: Ndihmë

en: Modules
sq: Modulët

en: Region
sq: Sektori

en: no screenshot
sq: asnjë pamje

en: Error
sq: Gabim

en: Block
sq: Bllokuar

en: Up to date
sq: Përditësuar

en: Update available
sq: Rifresko alias

en: Themes
sq: Temat

en: You are here
sq: Gjëndeni këtu

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit

en: Go to page @number
sq: Shko tek faqja @number

en: Show descriptions
sq: Shfaq përshkrimet

en: Security update required!
sq: Kërkohet përditësim sigurie!

en: Not supported!
sq: Suporti i fotografive

en: Recommended version:
sq: Pamja e parë e versionit të shkurtër

en: Security update:
sq: Rifreskimi ardhshëm

en: Latest version:
sq: Versioni më të ri:

en: Development version:
sq: Pamja e parë e versionit të shkurtër

en: Also available:
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: Expand layout to include descriptions.
sq: Shpalos layout për të shfaqur përshkrimet.

en: Hide descriptions
sq: Fshih përshkrimet

en: Compress layout by hiding descriptions.
sq: Kompreso layout duke fshehur përshkrimet.

en: Installed version
sq: Versioni i instaluar

en: Recommended version
sq: Versioni i rekomanduar

en: Drag to re-order
sq: Tërhiq për të rirenditur

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
sq: Ndryshimet e kryera në këtë tabelë nuk do të ruhen derisa të dërgohet formulari.

en: No blocks in this region
sq: Asnjë bllok në këtë sektor

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
sq: Ndryshimet tek këto blloqe nuk do të ruhen derisa të mos jetë klikuar pulsanti <em>Ruaj blloqet</em>.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
sq: Kjo temë kërkon versionin @php_required të PHP dhe nuk është kompatibël me versionin !php_version të PHP.

en: Disabled modules
sq: Jo aktiv

en: Disabled themes
sq: Jo aktiv

en: (active tab)
sq: (tab aktive)

en: (Theme)
sq: (Temë)

en: (Release notes)
sq: (Shënimet e versionit)

en: (Security update)
sq: (Përditësim sigurie)

en: (Unsupported)
sq: (E Pambështetur)

en: All of your projects are up to date.
sq: Të gjitha projektet tuaja janë të përditësuara.

en: Download these updates
sq: Shkarko këto përditësime

en: Manual updates required
sq: Kërkohen përditësime manuale

en: Updates of Drupal core are not supported at this time.
sq: Përditësimet e bërthamës së Drupal nuk mbështeten në këtë kohë.

en: Includes:
sq: Përfshinë:

en: Enabled: %includes
sq: Aktivizuar: %includes

en: Disabled: %disabled
sq: Çaktivizuar: %disabled

en: Depends on: !basethemes
sq: Varet nga: !basethemes

en: Required by: %subthemes
sq: Kerkuar nga: %subthemes
