UIkit Admin (7.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (94 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Download
ca: Baixa

en: Release notes
ca: Notes de versió

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Help
ca: Ajuda

en: Modules
ca: Mòduls

en: Region
ca: Regió

en: no screenshot
ca: sense captura

en: Done
ca: Fet

en: Block
ca: Bloc

en: Up to date
ca: Actualitzat

en: Update available
ca: Actualització disponible

en: Warning
ca: Avís

en: Themes
ca: Temes

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Go to page @number
ca: Vés a la pàgina @number

en: Show descriptions
ca: Mostra les descripcions

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Revoked!
ca: Revocat!

en: Security update required!
ca: Actualització de seguretat necessària!

en: Not supported!
ca: No suportat!

en: Recommended version:
ca: Versió recomanada:

en: Security update:
ca: Actualització de seguretat:

en: Latest version:
ca: Última versió:

en: Development version:
ca: Versió de desenvolupament:

en: Also available:
ca: També disponible:

en: Expand layout to include descriptions.
ca: Expandeix el format per a incloure-hi descripcions.

en: Hide descriptions
ca: Oculta les descripcions

en: Compress layout by hiding descriptions.
ca: Comprimeix el format per a amagar les descripcions.

en: Installed version
ca: Versió instal·lada

en: Recommended version
ca: Versió recomanada

en: Drupal core
ca: Nucli del Drupal

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: Drag to re-order
ca: Arrossegueu per canviar l'ordre

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
ca: Els canvis fets en aquesta taula no es desaran fins que no envieu el formulari.

en: No blocks in this region
ca: Cap bloc en aquesta regió

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
ca: Els canvis fets a aquest bloc no es desaran fins que no es premi el botó <em>Desar blocs</em>.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
ca: Aquest tema requereix la versió @php_required de PHP i és incompatible amb la versió !php_version.

en: Includes: %includes
ca: Inclou: %includes

en: Disabled modules
ca: Mòduls inhabilitats

en: Disabled themes
ca: Temes inhabilitats

en: Warnings
ca: Alertes

en: Not restricted
ca: Sense restriccions

en: (active tab)
ca: (pestanya activa)

en: Not customizable
ca: No personalitzable

en: Restricted to certain pages
ca: Restringit a certes pàgines

en: The block cannot be placed in this region.
ca: No es pot posar el bloc en aquesta regió.

en: Customize dashboard
ca: Personalitza el tauler

en: Hide summary
ca: Amaga el resum

en: Edit summary
ca: Edita el resum

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
ca: No heu creat encara cap tipus de contingut. Aneu a la <a href="@create-content">pàgina de creació de tipus de contingut</a> per afegir-ne un de nou.

en: Add to %shortcut_set shortcuts
ca: Afegeix-ho als accessos directes %shortcut_set

en: Add to shortcuts
ca: Afegeix-ho als accessos directes

en: Remove from %shortcut_set shortcuts
ca: Esborra-ho dels accessos directes %shortcut_set

en: Remove from shortcuts
ca: Esborra-ho dels accessos directes

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
ca: Aquesta versió no és compatible amb el Drupal !core_version i cal que sigui substituïda.

en: Requires: !module-list
ca: Requereix: !module-list

en: Required by: !module-list
ca: Requerit per: !module-list

en: There was a problem getting update information. Try again later.
ca: Hi ha hagut un problema a l'obtenir la informació de l'actualització. Torneu-ho a provar més tard.

en: (Theme)
ca: (Tema)

en: (Release notes)
ca: (Notes de la versió)

en: This update is a major version update which means that it may not be backwards compatible with your currently running version.  It is recommended that you read the release notes and proceed at your own risk.
ca: Aquesta actualització és un canvi important de versió, que significa que no té compatibilitat cap enrere amb la versió que esteu utilitzant actualment. És recomanable que llegiu les notes de la versió i que procediu sota el vostre risc.

en: (Security update)
ca: (Actualització de seguretat)

en: (Unsupported)
ca: (Sense suport)

en: All of your projects are up to date.
ca: Tots els vostres projectes estan al dia.

en: Download these updates
ca: Descarrega aquestes actualitzacions

en: Manual updates required
ca: Actualitzacions manuals necessàries

en: Updates of Drupal core are not supported at this time.
ca: Actualment no hi ha suport per a les actualitzacions del nucli del Drupal.

en: Includes:
ca: Inclou:

en: Enabled: %includes
ca: Habilitat: %includes

en: Disabled: %disabled
ca: Inhabilitat: %disabled

en: Depends on: !basethemes
ca: Depèn de: !basethemes

en: Required by: %subthemes
ca: Requerit per: %subthemes

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
ca: Reordeneu les files per pes numèric en comptes d'arrossegar-les.

en: Show row weights
ca: Mostra el pes de les files

en: Hide row weights
ca: Amaga el pes de les files

en: Close overlay
ca: Tanca la capa

en: Text Formats
ca: Formats de text

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
ca: Un nom llegible-per-la-màquina. Només pot contenir lletres en minúscules, números i guions baixos.

en: Autocomplete popup
ca: Autocompleció en finestra emergent

en: Searching for matches...
ca: Buscant coincidències...

en: Release notes for @project_title
ca: Notes de la versió per @project_title

en: Checked
ca: Comprovat
