UIkit Admin (7.x-2.0-beta1) - en to cs translation catalogue (95 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Download
cs: Stáhnout

en: Release notes
cs: Poznámky k vydání

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Help
cs: Nápověda

en: Modules
cs: Moduly

en: no screenshot
cs: bez ukázky

en: Error
cs: Chyba

en: Done
cs: Hotovo

en: Block
cs: Blok

en: Up to date
cs: Aktuální

en: Update available
cs: Dostupná aktualizace

en: Warning
cs: Varování

en: Themes
cs: Témata vzhledu

en: You are here
cs: Jste zde

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Go to page @number
cs: Přejít na stranu @number

en: Show descriptions
cs: Zobrazit popisy

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Revoked!
cs: Revokováno!

en: Security update required!
cs: Je nutná bezpečnostní aktualizace!

en: Not supported!
cs: Nepodporováno!

en: Recommended version:
cs: Doporučená verze:

en: Security update:
cs: Bezpečnostní aktualizace:

en: Latest version:
cs: Poslední verze:

en: Development version:
cs: Vývojová verze:

en: Also available:
cs: Také dostupné:

en: Expand layout to include descriptions.
cs: Rozšířit rozvržení zahrnutím popisů.

en: Hide descriptions
cs: Schovat popisy

en: Compress layout by hiding descriptions.
cs: Upravit rozvržení skrytím popisů.

en: Errors
cs: Chyby

en: Installed version
cs: Nainstalovaná verze

en: Recommended version
cs: Doporučená verze

en: Drupal core
cs: Jádro Drupalu

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Machine-readable name
cs: Strojově čitelný název

en: Drag to re-order
cs: Pro přeskupení přetáhněte myší

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
cs: Změny provedené v této tabulce budou uloženy až po odeslání  formuláře.

en: No blocks in this region
cs: V této oblasti nejsou žádné bloky.

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
cs: Změny v těchto blocích se neprojeví, dokud je neuložíte pomocí tlačítka <em>Uložit bloky</em>.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
cs: Toto téma vyžaduje PHP ve verzi @php_required a je nekompatibilní s verzí !php_version jazyka PHP.

en: Includes: %includes
cs: Zahrnuje: %includes

en: Disabled modules
cs: Vypnuté moduly

en: Disabled themes
cs: Vypnutá témata vzhledu

en: Warnings
cs: Varování

en: Not restricted
cs: Není omezeno

en: (active tab)
cs: (aktivní záložka)

en: Not customizable
cs: Nelze přizpůsobit

en: Restricted to certain pages
cs: Omezený na určitý stránky

en: The block cannot be placed in this region.
cs: Blok nemůže být umístěn do tohoto regionu.

en: Customize dashboard
cs: Přizpůsobit ovládací panel

en: Hide summary
cs: Skrýt souhrn

en: Edit summary
cs: Upravit souhrn

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
cs: Nebyl vytvořen žádný typ obsahu. Jděte na <a href="@create-content">stránku pro vytváření typů obsahu</a> a přidejte jej.

en: Add to %shortcut_set shortcuts
cs: Přidat k sadě zkratek %shortcut_set

en: Add to shortcuts
cs: Přidat ke zkratkám

en: Remove from %shortcut_set shortcuts
cs: Odebrat ze sady zkratek %shortcut_set

en: Remove from shortcuts
cs: Odebrat ze zkratek

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
cs: Tato verze není kompatibilní s Drupalem !core_version a měla by být nahrazena.

en: Requires: !module-list
cs: Vyžaduje: !module-list

en: Required by: !module-list
cs: Vyžadováno: !module-list

en: There was a problem getting update information. Try again later.
cs: Nastal problém při kontrole aktualizací. Zkuste to později.

en: (Theme)
cs: (Téma vzhledu)

en: (Release notes)
cs: (Poznámky k vydání)

en: This update is a major version update which means that it may not be backwards compatible with your currently running version.  It is recommended that you read the release notes and proceed at your own risk.
cs: Toto je hlavní aktualizace, což znamená, že možná nebude zpětně kompatibilní s aktuálně používanou verzí. Před aktualizaci je doporučeno si přečíst informace o vydání. Pokračujte na vlastní riziko.

en: (Security update)
cs: (Bezpečnostní aktualizace)

en: (Unsupported)
cs: (Nepodporováno)

en: All of your projects are up to date.
cs: Všechny vaše projekty jsou aktuální.

en: Download these updates
cs: Stáhnout tyto aktualizace

en: Manual updates required
cs: Je požadována manuální aktualizace

en: Updates of Drupal core are not supported at this time.
cs: Aktualizace jádra Drupalu nejsou nyní podporované.

en: Includes:
cs: Obsahuje:

en: Enabled: %includes
cs: Zapnout: %includes

en: Disabled: %disabled
cs: Vypnuto: %disabled

en: Depends on: !basethemes
cs: Závisí na: !basethemes

en: Required by: %subthemes
cs: Požadovaný: %subthemes

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
cs: Změňte pořadí řádků pomocí číselné váhy místo přetažení myší.

en: Show row weights
cs: Ukaž váhy řádků

en: Hide row weights
cs: Skryj váhy řádků

en: Close overlay
cs: Zavřít překryv

en: Text Formats
cs: Textové formáty

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
cs: Unikátní strojově čitelný název. Může obsahovat pouze malá písmena, čísla a podtržítka.

en: Autocomplete popup
cs: Vyskakovací okno automatického dokončování

en: Searching for matches...
cs: Hledám shody...

en: Release notes for @project_title
cs: Poznámky k vydání @project_title

en: Checked
cs: Zaškrtnuto
