UIkit Admin (7.x-2.0-beta1) - en to eu translation catalogue (71 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Download
eu: Deskargatu

en: Release notes
eu: Bertsioaren oharrak

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Help
eu: Laguntza

en: Modules
eu: Moduluak

en: Region
eu: Atal

en: no screenshot
eu: Pantaila-argazkirik ez

en: Error
eu: Errorea

en: Done
eu: Eginda

en: Block
eu: Blokea

en: Up to date
eu: Eguneratua dago.

en: Update available
eu: Eguneraketa eskuragarri

en: Warning
eu: Kontuz

en: Themes
eu: Temak

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Go to page @number
eu: Joan @number orrira

en: Show descriptions
eu: Erakutsi deskribapenak

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Revoked!
eu: Errebokatuta!

en: Security update required!
eu: Behar da segurtasun eguneraketa egin!

en: Recommended version:
eu: Gomendatutako bertsioa:

en: Security update:
eu: Segurtasun eguneraketa:

en: Latest version:
eu: Azken bertsioa:

en: Also available:
eu: Baita erabilgarri:

en: Hide descriptions
eu: Deskribapenak ezkutatu

en: Compress layout by hiding descriptions.
eu: Konprimatu aurkezpena deskribapenak ezkutatuz.

en: Installed version
eu: Instalatutako bertsioa

en: Recommended version
eu: Gomendatutako bertsioa

en: Drupal core
eu: Drupal funtsezkoa

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria

en: Drag to re-order
eu: Arrastatu birantolatzeko

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
eu: Taula honetan egindako aldaketak ez dira gordeko formularioa bidaltzen ez den artean.

en: No blocks in this region
eu: Blokerik ez atal honetan

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
eu: Bloke hauetan egindako aldaketak ez dira gordeko <em>Blokeak gorde</em> botoia sakatu arte.

en: Includes: %includes
eu: Sartu: %includes

en: Disabled modules
eu: Ezgaitutako moduluak

en: Disabled themes
eu: Ezgaitutako gaiak

en: Not restricted
eu: Murrizketarik gabe

en: (active tab)
eu: (atal gaitua)

en: Not customizable
eu: Ezin du egokitu

en: Restricted to certain pages
eu: Orri konkretuetan murriztua

en: Customize dashboard
eu: Aginte-panela egokitu

en: Hide summary
eu: Laburpena ezkutatu

en: Edit summary
eu: Laburpena editatu

en: Add to shortcuts
eu: Lasterbideak gehitu

en: Remove from %shortcut_set shortcuts
eu: Lastebideetatik %shortcut_set ezabatu

en: Remove from shortcuts
eu: Lasterbideetatik ezabatu

en: (Theme)
eu: (Gaia)

en: (Release notes)
eu: (bertsioaren oharrak)

en: (Security update)
eu: (Segurtasun eguneraketa)

en: (Unsupported)
eu: (Ez da bateragarria)

en: All of your projects are up to date.
eu: Proiektu guztiak eguneratuta daude.

en: Download these updates
eu: Deskargatu eguneraketa hauek

en: Manual updates required
eu: Eskuz egin beharreko eguneraketak

en: Show row weights
eu: Lerro bakoitzaren pisua erakutsi.

en: Hide row weights
eu: Ezkutatu lerro bakoitzaren pisua

en: Text Formats
eu: Testu formatuak

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
eu: Makinarentzako irakurgarria den izen bereizia. Letra xehe, zenbaki eta azpimarraz bakarrik osatua.

en: Searching for matches...
eu: Emaitzak bilatzen...
