UIkit Admin (7.x-2.0-beta1) - en to hy translation catalogue (38 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Download
hy: Բեռնել

en: Release notes
hy: թողարկման նշումներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Error
hy: Սխալ

en: Done
hy: Կատարված է

en: Block
hy: Բլոկ

en: Up to date
hy: Արդիական

en: Update available
hy: Թարմացումը հասանելի է

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Show descriptions
hy: Ցուցադրել նկարագրությունները

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Latest version:
hy: Վերջին տարբերակը՝

en: Expand layout to include descriptions.
hy: Ընդլարձակել էջը նկարագրությունները ընդգրկելու համար։

en: Hide descriptions
hy: Թաքցնել նկարագրությունները

en: Compress layout by hiding descriptions.
hy: Կրճատել էջը թաքցնելով նկարագրությունները:

en: Installed version
hy: տեղակայված տարբերակ

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:

en: No blocks in this region
hy: Այս ռեգիոնում բլոկեր չկան

en: Not restricted
hy: Չի սահմանափակվում

en: (active tab)
hy: (ակտիվ թաբ)

en: The block cannot be placed in this region.
hy: Բլոկը հանարավոր չէ տեղադրել այս ռեգիոնում:

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
hy: Դուք դեռ չեք ստեղծել որևէ բովանդակության տեսակ: Գնացեք <a href="@create-content"> բովանդակության տեսակի ստեղծման էջ</a> ավելացրեք նոր բովանդակության տեսակ:

en: Show row weights
hy: Ցույց տալ տողի կշիռները

en: Hide row weights
hy: Թաքցնել տողի կշիռները

en: Text Formats
hy: Տեքստի ֆորմատներ

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
hy: Եզակի մեքենայի ընթեռնելի անվանում:Կարող է պարունակել միայն փոքրատառ տառեր, թվեր, և ընդգծում:
