UIkit Admin (7.x-2.0-beta1) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Weight
ky: Салмагы
