UIkit Admin (7.x-2.0-beta1) - en to nl translation catalogue (94 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Download
nl: Downloaden

en: Release notes
nl: Opmerkingen bij uitgifte

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Region
nl: Gebied

en: no screenshot
nl: geen schermafdruk

en: Error
nl: Fout

en: Done
nl: Gereed

en: Block
nl: Blok

en: Up to date
nl: Actueel

en: Update available
nl: Nieuwe versie beschikbaar

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Themes
nl: Thema's

en: You are here
nl: U bent hier

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Go to page @number
nl: Ga naar pagina @number

en: Show descriptions
nl: Beschrijvingen weergeven

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Revoked!
nl: Ingetrokken!

en: Security update required!
nl: Beveiligingsupdate vereist!

en: Not supported!
nl: Niet ondersteund!

en: Recommended version:
nl: Geadviseerde versie:

en: Security update:
nl: Beveiligingsupdate:

en: Latest version:
nl: Meest recente versie:

en: Development version:
nl: Ontwikkelversie:

en: Also available:
nl: Ook beschikbaar:

en: Expand layout to include descriptions.
nl: Vergroot de lay-out om beschrijvingen toe te voegen.

en: Hide descriptions
nl: Beschrijvingen verbergen

en: Compress layout by hiding descriptions.
nl: Lay-out verkleinen door beschrijvingen te verbergen.

en: Errors
nl: Fouten

en: Installed version
nl: Geïnstalleerde versie

en: Recommended version
nl: Aanbevolen versie

en: Drupal core
nl: Drupal-kern

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Machine-readable name
nl: Systeemnaam

en: Drag to re-order
nl: Slepen om de volgorde te wijzigen

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
nl: Wijzigingen in deze tabel worden pas opgeslagen wanneer het formulier wordt ingediend.

en: No blocks in this region
nl: Dit gebied bevat geen blokken

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
nl: Wijzigingen aan de blokken worden pas opgeslagen wanneer u de knop <em>Blokken opslaan</em> aanklikt.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
nl: Dit thema vereist PHP-versie @php_required en is niet verenigbaar met PHP-versie !php_version.

en: Includes: %includes
nl: Bevat: %includes

en: Disabled modules
nl: Uitgeschakelde modules

en: Disabled themes
nl: Uitgeschakelde thema's

en: Warnings
nl: Waarschuwingen

en: Not restricted
nl: Geen beperking

en: (active tab)
nl: (actieve tabblad)

en: Not customizable
nl: Niet aanpasbaar

en: Restricted to certain pages
nl: Beperkt tot bepaalde pagina's

en: The block cannot be placed in this region.
nl: Het blok kan niet worden geplaatst in dit gebied.

en: Customize dashboard
nl: Dashboard aanpassen

en: Hide summary
nl: Samenvatting verbergen

en: Edit summary
nl: Samenvatting bewerken

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
nl: U heeft nog geen inhoudstypen aangemaakt. <a href="@create-content">Inhoudstype toevoegen</a>.

en: Add to %shortcut_set shortcuts
nl: Toevoegen aan %shortcut_set snelkoppelingen

en: Add to shortcuts
nl: Toevoegen aan snelkoppelingen

en: Remove from %shortcut_set shortcuts
nl: Verwijderen van %shortcut_set snelkoppelingen

en: Remove from shortcuts
nl: Verwijderen van snelkoppelingen

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
nl: Deze versie is niet compatibel met Drupal !core_version en zou vervangen moeten worden.

en: Requires: !module-list
nl: Vereist: !module-list

en: Required by: !module-list
nl: Vereist voor: !module-list

en: There was a problem getting update information. Try again later.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het ophalen van de updategegevens. Probeer het later nog eens.

en: (Theme)
nl: (Thema)

en: (Release notes)
nl: (Opmerkingen bij uitgave)

en: This update is a major version update which means that it may not be backwards compatible with your currently running version.  It is recommended that you read the release notes and proceed at your own risk.
nl: Deze update is een 'major' versie-update. Dit betekent dat deze update niet compatibel is met de versie die momenteel draait. Het wordt  aangeraden om de release notes te lezen. Ga verder met de upgrade op eigen risico.

en: (Security update)
nl: (Beveiligingsupdate)

en: (Unsupported)
nl: (Niet ondersteund)

en: All of your projects are up to date.
nl: Alle projecten zijn up-to-date.

en: Download these updates
nl: Deze updates downloaden

en: Manual updates required
nl: Handmatige updates vereist

en: Updates of Drupal core are not supported at this time.
nl: Updates van Drupal zijn momenteel niet ondersteund.

en: Includes:
nl: Bevat:

en: Enabled: %includes
nl: Ingeschakeld: %includes

en: Disabled: %disabled
nl: Uitgeschakeld: %disabled

en: Depends on: !basethemes
nl: Afhankelijk van !basethemes

en: Required by: %subthemes
nl: Vereist door %subthemes

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
nl: Herschik de rijen op basis van gewicht, in plaats van slepen.

en: Show row weights
nl: Gewicht van rijen tonen

en: Hide row weights
nl: Gewicht van rij verbergen

en: Close overlay
nl: Overlay sluiten

en: Text Formats
nl: Tekstopmaken

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: Een unieke systeemnaam. Kan alleen kleine letters, cijfers en onderstrepingstekens bevatten.

en: Autocomplete popup
nl: Popup voor automatisch aanvullen

en: Searching for matches...
nl: Zoeken naar overeenkomsten...

en: Release notes for @project_title
nl: Notities bij deze versie van @project_title

en: Checked
nl: Aangevinkt
