UIkit Admin (7.x-2.0-beta1) - en to or translation catalogue (11 entries)

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Show descriptions
or: ବର୍ଣ୍ଣନାଗୁଡିକୁ ଦର୍ଶାଅ

en: Hide descriptions
or: ବର୍ଣ୍ଣନାଗୁଡିକୁ ଲୁକ୍କାୟିତ କର

en: No blocks in this region
or: ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ବ୍ଲକ ନାହିଁ
