UIkit Admin (7.x-2.0-beta3) - en to eo translation catalogue (49 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Download
eo: Elŝutu

en: Release notes
eo: Eldonaj notoj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: Modules
eo: Moduloj

en: Region
eo: Regiono

en: no screenshot
eo: neniu ekrankopio

en: Error
eo: Eraro

en: Block
eo: Bloko

en: Up to date
eo: Ĝisdata

en: Update available
eo: Ĝisdatigo disponebla

en: Themes
eo: Haŭtoj

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Go to page @number
eo: Iru al paĝo @number

en: Show descriptions
eo: Vidigu priskribojn

en: Revoked!
eo: Malvalidigita!

en: Security update required!
eo: Sekureca ĝisdatigo bezonata!

en: Not supported!
eo: Ne subtenata!

en: Recommended version:
eo: Rekomendita versio:

en: Security update:
eo: Sekureca ĝisdatigo:

en: Latest version:
eo: Lasta versio:

en: Development version:
eo: Programada versio:

en: Also available:
eo: Ankaŭ disponebla:

en: Expand layout to include descriptions.
eo: Etendi aranĝon por inkluzivi priskribojn.

en: Hide descriptions
eo: Kaŝu priskribon

en: Compress layout by hiding descriptions.
eo: Maletendi aranĝon per kaŝado de priskriboj.

en: Drupal core
eo: Drupal-kerno

en: Displays
eo: Vidigiloj

en: Drag to re-order
eo: Trenu por reordigi

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
eo: Ŝanĝoj kreitaj en ĉi tiu tabulo ne konserviĝos ĝis kiam la formularo submetiĝas.

en: No blocks in this region
eo: Neniuj blokoj en ĉi tiu regiono

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
eo: La ŝanĝoj al ĉi tiuj blokoj ne konserviĝos ĝis kiam la butono de <em>Konservi blokojn</em> estas klakata.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
eo: Ĉi tiu haŭto bezonas PHP-version @php_required kaj ne kongruas kun PHP-versio !php_version.

en: Includes: %includes
eo: Inkluzivas: %includes

en: Disabled modules
eo: Malŝaltitaj moduloj

en: Disabled themes
eo: Malŝaltitaj haŭtoj

en: Requires: !module-list
eo: Bezonas: !module-list

en: Required by: !module-list
eo: Bezonata de: !module-list
