UIkit Admin (7.x-2.0-beta3) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Error
de: Fähler

en: Done
de: Erlediget

en: Warning
de: Warnig
