UIkit Admin (7.x-2.0-beta3) - en to hr translation catalogue (94 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Release notes
hr: Napomene za inačicu

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Help
hr: Pomoć

en: Modules
hr: Moduli

en: Region
hr: Regija

en: no screenshot
hr: nema slikovnog prikaza

en: Error
hr: Greška

en: Done
hr: Gotovo

en: Block
hr: Blok

en: Up to date
hr: Svježe

en: Update available
hr: Dostupne su nadogradnje

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Themes
hr: Predlošci

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Go to page @number
hr: Idi na stranicu @number

en: Show descriptions
hr: Prikaži opise

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Revoked!
hr: Povučeno!

en: Security update required!
hr: Nužna sigurnosna nadogradnja!

en: Not supported!
hr: Nije podržano!

en: Recommended version:
hr: Preporučena inačica:

en: Security update:
hr: Sigurnosna nadogradnja:

en: Latest version:
hr: Posljednja inačica:

en: Development version:
hr: Inačica u razvoju:

en: Also available:
hr: Također dostupno:

en: Expand layout to include descriptions.
hr: Proširi obrazac tako da sadrži i opise.

en: Hide descriptions
hr: Sakrij opise

en: Compress layout by hiding descriptions.
hr: Sažmi prikaz sakrivši opise.

en: Errors
hr: Greške

en: Installed version
hr: Instalirana inačica

en: Recommended version
hr: Preporučena inačica

en: Drupal core
hr: Drupal jezgra

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Drag to re-order
hr: Povucite kako bi prerasporedili

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
hr: Promjene u ovoj tablici neće biti spremljene dok se obrazac ne otpremi.

en: No blocks in this region
hr: Nema blokova u ovoj regiji

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
hr: Promjene na ovim blokovima neće biti spremljene sve dok ne kliknete gumb <em>Spremi blokove</em>.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
hr: Ovaj predložak zahtjeva PHP inačicu @php_required i nije sukladna s PHP inačicom !php_version.

en: Includes: %includes
hr: Uključuje: %includes

en: Disabled modules
hr: Onemogućeni moduli

en: Disabled themes
hr: Onemogućene teme

en: Not restricted
hr: Nije ograničeno

en: (active tab)
hr: (aktivna oznaka)

en: Not customizable
hr: Nije prilagodljivo

en: Restricted to certain pages
hr: Ograničeno na određene stranice

en: The block cannot be placed in this region.
hr: Blok ne može biti postavljen u ovu regiju.

en: Customize dashboard
hr: Prilagodi nadzornu ploču

en: Hide summary
hr: Sakrij sažetak

en: Edit summary
hr: Uredi sažetak

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
hr: Još niste stvorili vrste sadržaja. Odite na stranicu <a href="@create-content">dodaj vrstu sadržaja</a> kako bi dodali novu vrstu sadržaja.

en: Add to %shortcut_set shortcuts
hr: Dodaj u %shortcut_set kratice

en: Add to shortcuts
hr: Dodaj u kratice

en: Remove from %shortcut_set shortcuts
hr: Ukloni iz %shortcut_set kratica

en: Remove from shortcuts
hr: Ukloni iz kratica

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
hr: Ova inačica nije sukladna s Drupalom !core_version i trebalo bi ju zamijeniti.

en: Requires: !module-list
hr: Ovisno o: !module-list

en: Required by: !module-list
hr: Nužno za: !module-list

en: There was a problem getting update information. Try again later.
hr: Došlo je do greške tijekom provjere dostupnih nadogradnji. Pokušajte ponovno kasnije.

en: (Theme)
hr: (Predložak)

en: (Release notes)
hr: (Napomene)

en: This update is a major version update which means that it may not be backwards compatible with your currently running version.  It is recommended that you read the release notes and proceed at your own risk.
hr: Ovo je značajna nadogradnja inačice koja možda neće biti unatrag kompatibilna s vašom trenutnoj inačicom.  Preporučeno je pročitati bilješke o izdanju i nastaviti o vlastitom riziku.

en: (Security update)
hr: (Sigurnosna nadogradnja)

en: (Unsupported)
hr: (Nepodržano)

en: All of your projects are up to date.
hr: Svi vaši moduli su svježi.

en: Download these updates
hr: Preuzmi ove nadogradnje

en: Manual updates required
hr: Potrebna je ručna nadogradnja

en: Updates of Drupal core are not supported at this time.
hr: Nadogradnja Drupal jezgre trenutačno nije moguća.

en: Includes:
hr: Uključuje:

en: Enabled: %includes
hr: Omogućeno: %includes

en: Disabled: %disabled
hr: Onemogućeno: %disabled

en: Depends on: !basethemes
hr: Ovisi o: !basethemes

en: Required by: %subthemes
hr: Nužno za: %subthemes

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
hr: Prerasporedi redove po brojčanoj težini umjesto povlačenja.

en: Show row weights
hr: Prikaži težinu redova

en: Hide row weights
hr: Sakrij težinu redova

en: Close overlay
hr: Zatvori Plutajuću ploču

en: Text Formats
hr: Oblici unosa

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
hr: Jedinstven stroju-čitljiv naziv. Može sadržavati samo mala slova, brojeve i donje crtice.

en: Autocomplete popup
hr: Iskočnik samodovršetka

en: Searching for matches...
hr: Tražim...

en: Release notes for @project_title
hr: Obavijesti o izdanju za @project_title
