UIkit Admin (7.x-2.0-beta3) - en to ka translation catalogue (30 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: Modules
ka: მოდულები

en: Region
ka: რეგიონი

en: Error
ka: შეცდომა

en: Done
ka: დასრულება

en: Block
ka: ბლოკი

en: Up to date
ka: განახლებულია

en: Update available
ka: განახლება შესაძლებელია

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Themes
ka: თემები

en: You are here
ka: თქვენ აქ ხართ

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: Show descriptions
ka: აღწერების ჩვენება

en: Recommended version:
ka: რეკომენდირებული ვერსია:

en: Security update:
ka: უსაფრთხოების განახლება:

en: Latest version:
ka: ბოლო ვერსია:

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი

en: Text Formats
ka: ტექსტის ფორმატები
