UIkit Admin (7.x-2.0-beta3) - en to lv translation catalogue (85 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Release notes
lv: Laidiena piezīmes

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Help
lv: Palīdzība

en: Modules
lv: Moduļi

en: Region
lv: Reģions

en: no screenshot
lv: nav ekrānskata

en: Error
lv: Kļūda

en: Done
lv: Pabeigts

en: Block
lv: Bloks

en: Up to date
lv: Jaunākais iespējamais

en: Update available
lv: Pieejams atjauninājums

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Themes
lv: Tēmas

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Go to page @number
lv: Doties uz @number. lapu

en: Show descriptions
lv: Rādīt aprakstus

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Revoked!
lv: Atsaukts!

en: Security update required!
lv: Nepieciešams drošības atjauninājums!

en: Not supported!
lv: Netiek atbalstīts!

en: Recommended version:
lv: Ieteicamā versija:

en: Security update:
lv: Drošības atjauninājums:

en: Latest version:
lv: Jaunākā versija:

en: Development version:
lv: Izstrādes versija:

en: Also available:
lv: Pieejams arī:

en: Expand layout to include descriptions.
lv: Izvērst izkārtojumu, lai iekļautu aprakstus.

en: Hide descriptions
lv: Slēpt aprakstus

en: Compress layout by hiding descriptions.
lv: Saspiest izkārtojumu, paslēpjot aprakstus

en: Errors
lv: Kļūdas

en: Recommended version
lv: Ieteicamā versija

en: Drupal core
lv: Drupal kodols

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Displays
lv: Attēlojumi

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Drag to re-order
lv: Velciet, lai kārtotu

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
lv: Izmaiņas tiks saglabātas tikai pēc apstiprināšanas.

en: No blocks in this region
lv: Nav bloku šajā reģionā.

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
lv: Veiktās bloku izmaiņas netiks saglabātas, kamēr nebūs nospiesta <em>Saglabāt blokus</em> poga.

en: Includes: %includes
lv: Iekļauj: %includes

en: Disabled modules
lv: Atspējotie moduļi

en: Disabled themes
lv: Atspējotās tēmas

en: Warnings
lv: Brīdinājumi

en: Not restricted
lv: Nav ierobežots

en: (active tab)
lv: (aktīvā cilne)

en: Not customizable
lv: Nav pielāgojams

en: Restricted to certain pages
lv: Iespējots tikai noteiktām lapām

en: The block cannot be placed in this region.
lv: Bloku nevar pievienot ievietot šajā reģionā.

en: Customize dashboard
lv: Personalizēt darbgaldu

en: Hide summary
lv: Slēpt kopsavilkumu

en: Edit summary
lv: Labot kopsavilkumu

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
lv: Tu vēl neesi izveidojis satura tipus. Ej uz <a href="@create-content">satura tipu veidošanas lapu</a>, lai pievienotu jaunu satura tipu.

en: Add to %shortcut_set shortcuts
lv: Pievienot %shortcut_set īsceļiem

en: Add to shortcuts
lv: Pievienot īsceļiem

en: Remove from %shortcut_set shortcuts
lv: Dzēst no %shortcut_set īsceļiem

en: Remove from shortcuts
lv: Izņemt no īsceļiem

en: (Theme)
lv: (Tēma)

en: (Release notes)
lv: (Izlaišanas piezīmes)

en: (Security update)
lv: (Drošības atjauninājums)

en: (Unsupported)
lv: (Neatbalstīts)

en: All of your projects are up to date.
lv: Jaunākās versijas uzstādītas.

en: Download these updates
lv: Lejupielādēt šos atjauninājumus

en: Manual updates required
lv: Nepieciešama manuāla atjaunināšana

en: Updates of Drupal core are not supported at this time.
lv: Drupal kodola atjauninājumi pagaidām netiek atbalstīti.

en: Includes:
lv: Ietver:

en: Disabled: %disabled
lv: Atspējots: %disabled

en: Depends on: !basethemes
lv: Atkarīgs no: !basethemes

en: Required by: %subthemes
lv: Pieprasa: %subthemes

en: Show row weights
lv: Rādīt rindu svaru

en: Hide row weights
lv: Noslēpt rindu svaru

en: Text Formats
lv: Teksta Formāti

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
lv: Unikāls, mašīnlasāms nosakums, kas drīkst iekļaut tikkai apakšējā reģistra rakstzīmes, skaitļus un zilbjdales.

en: Searching for matches...
lv: Meklēt vienādus...

en: Release notes for @project_title
lv: @project_title versijas piezīmes
