UIkit Admin (7.x-2.0-beta3) - en to pa translation catalogue (14 entries)

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Go to previous page
pa: ਪਿਛਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to next page
pa: ਅਗਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Modules
pa: ਮੋਡੀਊਲ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Go to first page
pa: ਪਹਿਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to last page
pa: ਆਖਰੀ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to page @number
pa: ਸਫਾ @number 'ਤੇ ਜਾਓ
