UIkit Admin (7.x-2.0-beta3) - en to sl translation catalogue (44 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Download
sl: Prenesi

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Help
sl: Pomoč

en: Modules
sl: Moduli

en: Region
sl: Regija

en: no screenshot
sl: ni posnetka zaslona

en: Error
sl: Napaka

en: Done
sl: Opravljeno

en: Block
sl: Blok

en: Up to date
sl: Posodobljeno

en: Update available
sl: Razpoložljiva posodobitev

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Themes
sl: Teme

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Go to page @number
sl: Pojdi na stran %number

en: Show descriptions
sl: Pokaži opise

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Revoked!
sl: Preklicano!

en: Security update required!
sl: Zahtevana je varnostna posodobitev!

en: Not supported!
sl: Ni podprto!

en: Also available:
sl: Tudi na voljo:

en: Expand layout to include descriptions.
sl: Razširite pogled, da bo vseboval opise.

en: Hide descriptions
sl: Skrij opise

en: Installed version
sl: Nameščena različica

en: Recommended version
sl: Priporočena različica

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Drag to re-order
sl: Preuredi z vlečenjem

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
sl: Spremembe narejene v tej tabeli ne bodo shranjenem dokler ne shranite obrazca.

en: No blocks in this region
sl: V tem področju ni blokov

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
sl: Spremembe na blokih ne bodo shranjene, dokler ne kliknete<em>Shrani bloke</em>

en: Includes: %includes
sl: Vsebuje: %includes

en: Disabled modules
sl: Onemogočeni moduli

en: Disabled themes
sl: Onemogočene teme
