UIkit Admin (7.x-2.0-rc1) - en to af translation catalogue (28 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Download
af: Laai af

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: no screenshot
af: geen skermskoot

en: Error
af: Fout

en: Block
af: Blok

en: Up to date
af: Op datum

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Themes
af: Temas

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: Not supported!
af: Nie ondersteun nie!

en: Recommended version:
af: Aanbevole weergawe:

en: Latest version:
af: Nuutste weergawe:

en: Development version:
af: Ontwikkelingsweergawe

en: Also available:
af: Ook beskikbaar:

en: Drupal core
af: Drupal kern

en: Disabled modules
af: Gedeaktiveerde modules

en: Disabled themes
af: Gedeaftiveerde temas
