UIkit Admin (7.x-2.0-rc1) - en to am translation catalogue (25 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Help
am: እርዳታ

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: Region
am: ክልል

en: Error
am: ስህተት

en: Block
am: ጥምር

en: Up to date
am: ዘመናዊ

en: Clear
am: አጥራ

en: Themes
am: ገጽታዎች

en: Go to first page
am: ወደ መጀመሪያ ገጽ ሂድ

en: Go to last page
am: ወደ መጨረሻ ገጽ ሂድ

en: Go to page @number
am: ወደ ገጽ @number ሂድ

en: Hide descriptions
am: ማብራሪያዎችን ደብቅ

en: Compress layout by hiding descriptions.
am: ማብራሪያዎችን በመደበቅ አቀማመጡን አምቅ።

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: No blocks in this region
am: በዚህ ክልል ውስጥ ምንም ጥምር የለም
