UIkit Admin (7.x-2.0-rc1) - en to az translation catalogue (51 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Download
az: Yüklə

en: Release notes
az: Reliz haqqında məlumat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Modules
az: Modullar

en: Error
az: Səhv

en: Block
az: Blok

en: Up to date
az: Bu günə qədər

en: Update available
az: Yeniləmə mövcuddur

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Themes
az: Mövzular

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Show descriptions
az: Təsvirləri göstərin

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Revoked!
az: Ləğv edildi!

en: Security update required!
az: Təhlükəsizlik yeniləməsi tələb olunur!

en: Not supported!
az: Dəstəklənmir!

en: Recommended version:
az: Tövsiyə olunan versiya:

en: Security update:
az: Təhlükəsizlik yeniləməsi:

en: Latest version:
az: Ən son versiya:

en: Development version:
az: İnkişaf versiyası:

en: Also available:
az: Həmçinin mövcuddur:

en: Expand layout to include descriptions.
az: Təsvirləri daxil etmək üçün tərtibatı genişləndirin.

en: Hide descriptions
az: Təsvirləri gizlədin

en: Compress layout by hiding descriptions.
az: Təsvirləri gizlətməklə tərtibatı sıxışdırın.

en: Errors
az: Səhvlər

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Recommended version
az: Tövsiyə olunan versiya

en: Drupal core
az: Drupal nüvəsi

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Displays
az: Göstərir

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: No blocks in this region
az: Bu bölgədə blok yoxdur

en: Warnings
az: Xəbərdarlıqlar

en: Not restricted
az: Məhdudlaşdırılmayıb

en: Status message
az: Status mesajı

en: Restricted to certain pages
az: Müəyyən səhifələrlə məhdudlaşdırılıb

en: The block cannot be placed in this region.
az: Blok bu bölgəyə yerləşdirilə bilməz.

en: Hide summary
az: Xülasəni gizlədin

en: Edit summary
az: Xülasə redaktə edin
