UIkit Admin (7.x-2.0-rc1) - en to bo translation catalogue (87 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Release notes
bo: པར་གཞིའི་གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: no screenshot
bo: འཆར་ངོས་པར་མེད་པ

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Done
bo: བསྒྲུབ་ཚར

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Up to date
bo: ཆེས་གསར་ཤོས་ཡིན

en: Update available
bo: གསར་སྒྱུར་བྱ་རུང་བ།

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Themes
bo: བརྗོད་གཞི

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Go to page @number
bo: དྲ་ངོས་@number་ལ་སྐྱོད་པ

en: Show descriptions
bo: གསལ་བཤད་འཆར་བ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Revoked!
bo: ཕྱིར་འཐེན་བྱས་ཚར

en: Security update required!
bo: བདེ་འཇགས་ཐད་ཀྱི་གསར་སྒྱུར་བྱེད་དགོས།

en: Not supported!
bo: རྒྱབ་སྐྱོར་མི་བྱེད།

en: Recommended version:
bo: འོས་སྦྱོར་གྱི་པར་གཞི།

en: Security update:
bo: བདེ་འཇགས་ཐད་ཀྱི་གསར་སྒྱུར།

en: Latest version:
bo: པར་གཞི་གསར་ཤོས།

en: Development version:
bo: གསར་སྤེལ་བྱེད་བཞིན་པའི་པར་གཞི།

en: Also available:
bo: ད་དུང་སྤྱོད་རུང་བ་ལ།

en: Expand layout to include descriptions.
bo: བཟོ་བཀོད་རྒྱ་བསྐྱེད་ནས་གསལ་བཤད་སྟོན་པ།

en: Hide descriptions
bo: གསལ་བཤད་སྦས་པ

en: Compress layout by hiding descriptions.
bo: བཟོ་བཀོད་སྡུད་སྒྲིག་བྱས་ནས་གསལ་གཤད་སྦས་པ།

en: Installed version
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་པའི་པར་གཞི

en: Recommended version
bo: འོས་སྦྱོར་གྱི་པར་གཞི

en: Drupal core
bo: Drupal ནང་སྙིང

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: No results
bo: མཇུག་འབྲས་མེད

en: Displays
bo: མངོན་འཆར

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང

en: No blocks in this region
bo: གནས་ཁུལ་འདི་རུ་ལྷུ་ལག་མེད

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
bo: ལྷུ་ལག་ལ་བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་དག་<em>ལྷུ་ལག་ཉར་ཚགས་</em>ཀྱི་མཐེབ་མ་མནན་བར་དུ་ཉར་ཚགས་བྱེད་རྒྱུ་མིན།

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
bo: བརྗོད་གཞི་འདི་ལ་PHP ཡི་པར་གཞི་@php_required་དགོས་པས། PHP པར་གཞི་!php_versionདང་མཐུན་སྦྱོར་མ་རེད།

en: Disabled modules
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་བའི་མ་དཔེ

en: Disabled themes
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་བའི་བརྗོད་གཞི

en: Not restricted
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: (active tab)
bo: ༼སྤྱོད་བཞིན་པའི་ཤོག་བྱང༽

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Not customizable
bo: རང་བཟོ་བྱེད་མི་ནུས་པ།

en: Restricted to certain pages
bo: ངེས་གཏན་གྱི་དྲ་ངོས་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱས་ཡོད

en: The block cannot be placed in this region.
bo: ལྷུ་ལག་དེ་གནས་ཁུལ་འདིའི་ནང་དུ་འཇོག་མི་ཐུབ།

en: Customize dashboard
bo: རང་མོས་ཀྱིས་ཆ་འཕྲིན་ངོས་སྒྲིག་པ

en: Hide summary
bo: གནད་བསྡུས་སྦས་པ

en: Edit summary
bo: གནད་བསྡུས་རྩོམ་སྒྲིག

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་ནང་དོན་རིགས་གསར་བཟོ་བྱས་མེད་པས། <a href="@create-content">ནང་དོན་རིགས་གསར་བཟོ</a>་ཡི་དྲ་ངོས་ནས་ནང་དོན་རིགས་ཁ་སྣོན་བྱེད་ཐུབ།

en: Add to %shortcut_set shortcuts
bo: མགྱོགས་མཐེབ་སྡེ་ཚན་%shortcut_set་ནང་དུ་ཁ་སྣོན

en: Add to shortcuts
bo: མགྱོགས་མཐེབ་ནང་དུ་ཁ་སྣོན

en: Remove from %shortcut_set shortcuts
bo: མགྱོགས་མཐེབ་སྡེ་ཚན་%shortcut_set་ནས་བསུབ་པ

en: Remove from shortcuts
bo: མགྱོགས་མཐེབ་ནས་བསུབ་པ

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
bo: པར་གཞི་འདི་དང་Drupal !core_version་མཐུན་སྦྱོར་མིན།

en: Requires: !module-list
bo: !module-list་དགོས་ངེས་ཡིན།

en: Required by: !module-list
bo: དགོས་མཁན། !module-list

en: There was a problem getting update information. Try again later.
bo: གསར་སྒྱུར་ཆ་འཕྲིན་ལེན་དུས་གནད་དོན་ཞིག་བྱུང་འདུག ཅུང་ཙམ་འགོར་རྗེས་ཡང་བསྐྱར་ཚོད་ལྟ་བྱེད་རོགས།

en: (Theme)
bo: ༼བརྗོད་གཞི༽

en: (Release notes)
bo: ༼པར་གཞིའི་གསལ་བཤད༽

en: This update is a major version update which means that it may not be backwards compatible with your currently running version.  It is recommended that you read the release notes and proceed at your own risk.
bo: གསར་སྒྱུར་འདི་ནི་པར་གཞི་གཙོ་བོའི་ཞིག་ཡིན་པས། གསར་སྒྱུར་དེས་ཁྱེད་ཀྱི་མིག་སྔར་འཁོར་རྒྱུག་བྱེད་པའི་པར་གཞི་དང་མཉམ་འབྲེལ་བྱེད་མི་ཐུབ་པ་དང་ཕྱིར་སློག་བྱེད་མི་ཐུབ། ཁྱེད་ཀྱིས་པར་གཞིའི་གསལ་བཤད་ཞིབ་ཏུ་བཀླག་སྟེ་མུ་མཐུད་ན་ཉེན་ཁ་གང་ཡོད་རྒྱུས་ལོན་བྱེད་དགོས།

en: (Security update)
bo: ༼བདེ་འཇགས་གསར་སྒྱུར༽

en: (Unsupported)
bo: ༼རྒྱབ་སྐྱོར་མེད་པ༽

en: All of your projects are up to date.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་ལས་གཞི་ཡོངས་ཆེས་གསར་ཤོས་རེད།

en: Download these updates
bo: གསར་སྒྱུར་འདི་དག་ཚུར་ལེན

en: Manual updates required
bo: ངེས་པར་དུ་ལག་སྒུལ་གྱིས་བྱེད་དགོས་པའི་གསར་སྒྱུར

en: Updates of Drupal core are not supported at this time.
bo: Drupal ནང་སྙིང་གི་གསར་སྒྱུར་བྱེད་རྒྱུ་ལ་རམ་འདེགས་མེད།

en: Enabled: %includes
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཚར་བ། %includes

en: Disabled: %disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཚར་བ། %disabled

en: %base_theme (!base_label)
bo: %base_theme ༼!base_label༽

en: Depends on: !basethemes
bo: !basethemes་ལ་གཞི་བརྟེན་དགོས།

en: Required by: %subthemes
bo: %subthemes་ལ་མཁོ་དགོས་ཡོད

en: Close overlay
bo: ཕྱི་རིམ་ཁ་རྒྱག

en: Text Formats
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་བཞག

en: Release notes for @project_title
bo: @project_title་ཡི་འགྲེམ་སྤེལ་གསལ་བཤད།
