UIkit Admin (7.x-2.0-rc1) - en to gl translation catalogue (96 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Download
gl: Descargar

en: Release notes
gl: Notas da versión

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Modules
gl: Módulos

en: Region
gl: Área

en: no screenshot
gl: non hai captura de pantalla

en: Error
gl: Erro

en: Done
gl: Feito

en: Block
gl: Bloque

en: Up to date
gl: Actualizado

en: Update available
gl: Actualización dispoñible

en: Warning
gl: Alerta

en: Clear
gl: Limpar

en: Themes
gl: Temas

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Go to page @number
gl: Ir á páxina @number

en: Show descriptions
gl: Amosar descricións

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Revoked!
gl: Pechado!

en: Security update required!
gl: Requirese unha actualización de seguridade!

en: Not supported!
gl: Non soportado!

en: Recommended version:
gl: Versión recomendada:

en: Security update:
gl: Actualización de seguridade:

en: Latest version:
gl: Última versión:

en: Development version:
gl: Versión de desenvolvemento:

en: Also available:
gl: Tamén dispoñíbel:

en: Expand layout to include descriptions.
gl: Produce un deseño menos compacto que inclúe as descricións.

en: Hide descriptions
gl: Ocultar descricións

en: Compress layout by hiding descriptions.
gl: Produce un deseño menos compacto que inclúe as descricións.

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Installed version
gl: Versión instalada

en: Recommended version
gl: Versión recomendada

en: Drupal core
gl: Núcleo de Drupal

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Displays
gl: Presentación

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: Drag to re-order
gl: Arrastre para reordenar

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
gl: Os cambios feitos nesta táboa non se han gardar ata que se envíe o formulario.

en: No blocks in this region
gl: Non hai bloques nesta rexión

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
gl: O cambios a estos bloques non se gardarán ate que se prema o botón <em>Gardar bloques</em>.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
gl: Este tema require a versión de PHP @php_required e é incompatíbel coa versión de PHP !php_version.

en: Disabled modules
gl: Módulos desactivados

en: Disabled themes
gl: Temas desactivados

en: Not restricted
gl: Sen restricción

en: (active tab)
gl: (solapa activa)

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: Not customizable
gl: Non personalizable

en: Restricted to certain pages
gl: Restrinxida a determinadas páxinas

en: The block cannot be placed in this region.
gl: O bloque non pode ser colocado nesta rexión.

en: Customize dashboard
gl: Personalizar panel de control.

en: Hide summary
gl: Ocultar resumo

en: Edit summary
gl: Editar resumo

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
gl: Aínda non foi creado ningún tipo de contido. Acceda a <a href="@create-content">páxina de creación de tipos de contido</a> para engadir novos tipos de contido.

en: Add to %shortcut_set shortcuts
gl: Engadir a atallos to %shortcut_set

en: Add to shortcuts
gl: Engadir a atallos

en: Remove from %shortcut_set shortcuts
gl: Eliminar de atallos %shortcut_set

en: Remove from shortcuts
gl: Eliminar dos atallos

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
gl: Esta versión non é compatible con Drupal !core_version e debe ser reemplazada.

en: Requires: !module-list
gl: Precisa: !module-list

en: Required by: !module-list
gl: Requerido por: !module-list

en: There was a problem getting update information. Try again later.
gl: Houbo un problema recibindo a información de actualización. Ténteo de novo máis tarde.

en: (Theme)
gl: (Tema)

en: (Release notes)
gl: (Notas da versión)

en: This update is a major version update which means that it may not be backwards compatible with your currently running version.  It is recommended that you read the release notes and proceed at your own risk.
gl: Esta actualización é un cambio relevante de versión, o que significa que non ten compatibilidade reversible ca versión que ten funcionando actualmente. Se lle recomenda que lea as notas da versión e que continue só baixo a sua propia responsabilidade.

en: (Security update)
gl: (Actualización de seguridade)

en: (Unsupported)
gl: (Sen mantemento)

en: All of your projects are up to date.
gl: Todos os seus proxectos están actualizados.

en: Download these updates
gl: Descargar estas actualizacións

en: Manual updates required
gl: Actualizacións manuais necesarias

en: Updates of Drupal core are not supported at this time.
gl: As sctualizacións do núcleo Drupal non admiten neste momento.

en: Enabled: %includes
gl: Activado: %includes

en: Disabled: %disabled
gl: Desactivado: %disabled

en: Depends on: !basethemes
gl: Depende de: !basethemes

en: Required by: %subthemes
gl: Necesario para: %subthemes

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
gl: Reordenar as filas por peso numérico en lugar de arrastrar.

en: Show row weights
gl: Mostrar pesos da fila

en: Hide row weights
gl: Ocultar pesos da fila

en: Close overlay
gl: Pechar superposición

en: Text Formats
gl: Formatos do texto

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
gl: Un nome único para o sistema. Só pode conter letras minúsculas, números e guións baixos.

en: Autocomplete popup
gl: Popup con autocompletado

en: Searching for matches...
gl: Buscando coincidencias...

en: Release notes for @project_title
gl: Notas de lanzamento para @project_title
