UIkit Admin (7.x-2.0-rc1) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Name
ht: Non

en: Help
ht: Èd

en: Block
ht: Blòk

en: Status message
ht: Mesaj sou eta
