UIkit Admin (7.x-2.0-rc1) - en to jv translation catalogue (91 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Download
jv: Undhuh

en: Release notes
jv: Cathetan rilis

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Help
jv: Pitulungan

en: Modules
jv: Modul

en: no screenshot
jv: ora ana screenshot

en: Error
jv: Salah

en: Done
jv: Rampung

en: Block
jv: Blok

en: Up to date
jv: Paling anyar

en: Update available
jv: Update cumawis

en: Warning
jv: Weling

en: Themes
jv: Téma

en: You are here
jv: Sampéyan nang kene

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Go to page @number
jv: Nang kaca @number

en: Show descriptions
jv: Tampilna katrangané

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Revoked!
jv: Dicabud!

en: Security update required!
jv: Kudu nganyari keamanan!

en: Not supported!
jv: Ora disengkuyung!

en: Recommended version:
jv: Versi sing disyarataké:

en: Security update:
jv: Update keamanan:

en: Latest version:
jv: Versi terakhir:

en: Development version:
jv: Versi pengembangan:

en: Also available:
jv: Uga cumawis:

en: Expand layout to include descriptions.
jv: Megaraké tata-letak kanggo ngiséni katrangané.

en: Hide descriptions
jv: Umpetna katrangané

en: Compress layout by hiding descriptions.
jv: Tetelānā tata-letak kanggo ngumpetna katrangané.

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Installed version
jv: Versi sing dipasang

en: Recommended version
jv: Versi sing dianjuraké

en: Drupal core
jv: Inti Drupal

en: Warning message
jv: Welingan

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin

en: Drag to re-order
jv: Gérédi kanggo ngurutaké

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
jv: Owahan sing digawé  nang tabel iki ora arep disimpen nganti formulire dikirim.

en: No blocks in this region
jv: Ora ānā blok nang region iki

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
jv: Owahan marang blok iki ora bisa disimpen nganti tombol <em>Simpen blok</em> dipejet.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
jv: Tema iki mbutuhaké PHP versi @php_required lan sing saiki ora cocok karo PHP versi !php_version.

en: Disabled modules
jv: Modul-modul ora aktif

en: Disabled themes
jv: Téma-téma ora aktif

en: Not restricted
jv: Ora aman

en: (active tab)
jv: (tab aktif)

en: Status message
jv: Status pesen

en: Not customizable
jv: Ora bisa diatur dhéwé

en: Restricted to certain pages
jv: Kewates kācā tinamtu

en: The block cannot be placed in this region.
jv: Blok ora bisa diséléhaké nang region iki.

en: Customize dashboard
jv: Ngatur dasbor

en: Hide summary
jv: Umpetna rangkuman

en: Edit summary
jv: Sunting rangkuman

en: Add to %shortcut_set shortcuts
jv: Tambahnā nang sidhatan %shortcut_set

en: Add to shortcuts
jv: Tambahnā nang sidhatan

en: Remove from %shortcut_set shortcuts
jv: Mbuwang sākā sidhatan %shorcut_set

en: Remove from shortcuts
jv: Mbuwang sākā sidhatan

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
jv: Versi iki ora cocog karo Drupal !core_version lan kudu diganti.

en: Requires: !module-list
jv: Mbutuhaké: !module-list

en: Required by: !module-list
jv: Dibutuhaké déning: !module-list

en: There was a problem getting update information. Try again later.
jv: Ānā masalah njupuki informasi update-tan. Mengko dicoba maneh.

en: (Theme)
jv: (Téma)

en: (Release notes)
jv: (Cathetan rilis)

en: (Security update)
jv: (Update Keamanan)

en: (Unsupported)
jv: (Ora didukung)

en: All of your projects are up to date.
jv: Kabèh proyek Sampéyan uwis dianyari.

en: Download these updates
jv: Ngundhuh update-tan iki

en: Manual updates required
jv: Mbutuhaké cara update-tan manual

en: Updates of Drupal core are not supported at this time.
jv: Nganyari inti Drupal saiki durung bisa didukung.

en: Enabled: %includes
jv: Urip: %include

en: Disabled: %disabled
jv: Mati: %disabled

en: Depends on: !basethemes
jv: Gumantung: !basethemes

en: Required by: %subthemes
jv: Dibutuhaké dening: %subthemes

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
jv: Ngatur ulang barisan nganggo nomer bobot ngganténi nggéréd.

en: Show row weights
jv: Tudhuhaké baris bobot

en: Hide row weights
jv: Umpetaké baris bobot

en: Close overlay
jv: Nutup overlay

en: Text Formats
jv: Format tèks

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
jv: Jeneng kewaca-mesin unik. Namung kudu ngandhut huruf cilik, angka lan garis ngisor.

en: Autocomplete popup
jv: Popup otomatis-komplit

en: Searching for matches...
jv: Nggolèki sing cocok...

en: Release notes for @project_title
jv: Cathetan rilis kanggo @project_title
