UIkit Admin (7.x-2.0-rc1) - en to my translation catalogue (33 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Release notes
my: ထုတ်ပြန်ချက် မှတ်စုများ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Modules
my: Module များ

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Error
my: အမှား

en: Done
my: ပြီးစီးပါပြီ

en: Up to date
my: နောက်ဆုံး အခြေအနေနှင့် ကိုက်ညီသည်

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: You are here
my: သင်ဒီနေရာမှာပါ

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Go to page @number
my: စာမျက်နှာ @number  သို့သွားရန်

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Machine-readable name
my: စက်မှဖတ်ရှုနားလည်နိုင်သည့် နာမည်

en: Not restricted
my: ကန့်သတ်ထားခြင်းမရှိပါ

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား

en: Not customizable
my: လိုရာသို့ပြုပြင်မွမ်းမံ၍မရနိုင်

en: Restricted to certain pages
my: သီးသန့်စာမျက်နှာများအတွက် ကန့်သတ်ထားသည်

en: Add to %shortcut_set shortcuts
my: Shortcut %shortcut_set အဖြစ် သုံးရန်

en: Searching for matches...
my: တူညီသည့်အကြောင်းအရာများကိုရှာဖွေနေသည် ...

en: Release notes for @project_title
my: @project_title အား ဖြန့်ချီခြင်းအတွက် မှတ်ချက်များ
