UIkit Admin (7.x-2.0-rc1) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Content
ps: منځپانګه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Help
ps: مرسته

en: Region
ps: سيمه

en: Error
ps: تیروتنه

en: Done
ps: ترسره شو

en: Block
ps: غونډ

en: Up to date
ps: اوسمهالیز دي

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Themes
ps: ویینې

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام

en: Add to shortcuts
ps: لنډلاري ته زیاتول

en: Text Formats
ps: متن بڼې
