UIkit Admin (7.x-2.0-rc1) - en to sk translation catalogue (95 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Download
sk: Prevziať

en: Release notes
sk: Poznámky k vydaniu

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Modules
sk: Moduly

en: Region
sk: Umiestnenie

en: no screenshot
sk: bez ukážky

en: Error
sk: Chyba

en: Done
sk: Hotovo

en: Block
sk: Blok

en: Up to date
sk: Aktuálne

en: Update available
sk: Dostupná aktualizácia

en: Warning
sk: Varovanie

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Themes
sk: Témy vzhľadu

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Go to page @number
sk: Prejsť na stranu @number

en: Show descriptions
sk: Zobraziť popisy

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Revoked!
sk: Odvolané!

en: Security update required!
sk: Je potrebná bezpečnostná aktualizácia!

en: Not supported!
sk: Bez podpory!

en: Recommended version:
sk: Odporúčaná verzia:

en: Security update:
sk: Bezpečnostná aktualizácia:

en: Latest version:
sk: Najnovšia verzia:

en: Development version:
sk: Testovacia verzia:

en: Also available:
sk: Tiež dostupné:

en: Expand layout to include descriptions.
sk: Rozšíriť výpis zobrazením popisov.

en: Hide descriptions
sk: Skryť popisy

en: Compress layout by hiding descriptions.
sk: Skrátiť výpis skrytím popisov.

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Installed version
sk: Nainštalovaná verzia

en: Recommended version
sk: Odporúčaná verzia

en: Drupal core
sk: Jadro Drupalu

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Displays
sk: Zobrazenia

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: Drag to re-order
sk: Potiahnutím zmeníte poradie

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
sk: Zmeny vykonané v tejto tabuľke nebudú uložené pokiaľ sa formulár neodošle.

en: No blocks in this region
sk: Bez blokov v tejto oblasti

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
sk: Zmeny v rozmiestnení blokov sa neprejavia, pokým nestlačíte tlačidlo <em>Uložiť bloky</em>

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
sk: Táto téma vzhľadu požaduje PHP verziu @php_required a je nekompatibilná s PHP verziou !php_version.

en: Disabled modules
sk: Vypnuté moduly

en: Disabled themes
sk: Vypnuté témy

en: Not restricted
sk: Neobmedzené

en: (active tab)
sk: (aktívna karta)

en: Status message
sk: Stavová správa

en: Not customizable
sk: Neprispôsobiteľný

en: Restricted to certain pages
sk: Obmedziť pre konkrétne stránky

en: The block cannot be placed in this region.
sk: Blok nemôže byť umiestnený v tomto regióne.

en: Customize dashboard
sk: Prispôsobiť nástenku

en: Hide summary
sk: Skryť zhrnutie

en: Edit summary
sk: Upraviť zhrnutie

en: Add to %shortcut_set shortcuts
sk: Pridať skratky do %shortcut_set

en: Add to shortcuts
sk: Pridať medzi skratky

en: Remove from %shortcut_set shortcuts
sk: Odstrániť zo sady %shortcut_set

en: Remove from shortcuts
sk: Odstrániť zo skratiek

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
sk: Táto verzia nie je kompatibilná s Drupalom !core_version a mala by byť nahradená.

en: Requires: !module-list
sk: Požaduje: !module-list

en: Required by: !module-list
sk: Požadované modulmi: !module-list

en: There was a problem getting update information. Try again later.
sk: Pri preberaní aktualizačných informácií nastal problém. Skúste znova neskôr.

en: (Theme)
sk: (Téma vzhľadu)

en: (Release notes)
sk: (Poznámky k verzii)

en: This update is a major version update which means that it may not be backwards compatible with your currently running version.  It is recommended that you read the release notes and proceed at your own risk.
sk: Toto je aktualizácia na nové hlavné číslo verzie. To znamená, že nemusí byť spätne kompatibilná s verziou, ktorú v súčasnosti používate. Odporúčame vám najprv si prečítať Poznámky o vydaní a pokračovať len na vlastné riziko.

en: (Security update)
sk: (Bezpečnostná aktualizácia)

en: (Unsupported)
sk: (Nepodporované)

en: All of your projects are up to date.
sk: Všetky vaše projekty sú aktualizované.

en: Download these updates
sk: Prevziať aktualizácie

en: Manual updates required
sk: Vyžaduje sa ručná aktualizácia

en: Updates of Drupal core are not supported at this time.
sk: Aktualizácia jadra Drupalu nie je v súčasnosti podoporovaná.

en: Enabled: %includes
sk: Povolené: %includes

en: Disabled: %disabled
sk: Zakázané: %disabled

en: Depends on: !basethemes
sk: Závisí na: !basethemes

en: Required by: %subthemes
sk: Vyžadované od: %subthemes

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
sk: Namiesto ťahania preusporiadajte riadky pomocou číselných váh.

en: Show row weights
sk: Zobraziť váhy riadkov

en: Hide row weights
sk: Skryť váhy riadkov

en: Close overlay
sk: Zatvoriť vrstvu

en: Text Formats
sk: Textové formáty

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
sk: Jedinečný strojovo čitateľný názov. Môže obsahovať len malé písmená, čísla a podčiarkovníky.

en: Autocomplete popup
sk: Pole s automatickým doplňovaním

en: Searching for matches...
sk: Hľadajú sa zhody...

en: Release notes for @project_title
sk: Poznámky k verzii pre @project_title
