UIkit Admin (7.x-2.0-rc2) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Download
ast: Baxar

en: Release notes
ast: Notes de la versión

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Help
ast: Aida

en: Modules
ast: Preseos

en: Region
ast: Rexón

en: no screenshot
ast: ensin captura

en: Error
ast: Fallu

en: Done
ast: Fechu

en: Block
ast: Bloque

en: Up to date
ast: Anováu

en: Update available
ast: Hai una versión nueva
