UIkit Admin (7.x-2.0-rc2) - en to be translation catalogue (95 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Download
be: Сцягнуць

en: Release notes
be: Інфармацыя пра выданне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Help
be: Дапамога

en: Modules
be: Модулі

en: Region
be: Рэгіён

en: no screenshot
be: няма здымка экрану (скрыншоту)

en: Error
be: Памылка

en: Done
be: Зроблена

en: Block
be: Блок

en: Up to date
be: Актуальны

en: Update available
be: Абнаўленне даступна

en: Warning
be: Увага

en: Themes
be: Тэмы

en: You are here
be: Вы тут

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Go to page @number
be: Перайсці на старонку @number

en: Show descriptions
be: Паказваць апісанні

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Revoked!
be: Адменена!

en: Security update required!
be: Патрабуецца абнаўленне сістэмы бяспекі!

en: Not supported!
be: Не падтрымліваецца!

en: Recommended version:
be: Рэкамендаваная версія:

en: Security update:
be: Абнаўленне бяспекі:

en: Latest version:
be: Апошняя версія:

en: Development version:
be: Версія для распрацоўнікаў:

en: Also available:
be: Таксама даступна:

en: Expand layout to include descriptions.
be: Пабольшыць размеркаванне для улічэння апісання.

en: Hide descriptions
be: Схаваць апісанні

en: Compress layout by hiding descriptions.
be: Скараціць размеркаванне праз хаванне апісанняў.

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Installed version
be: Усталяваная версія

en: Recommended version
be: Рэкамендаваная версія

en: Drupal core
be: Ядро Drupal

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя

en: Drag to re-order
be: Перацягнуць для паўторнага заказу

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
be: Змены, зробленыя ў гэтай табліцы, не будуць захаваныя да адпраўкі формы.

en: No blocks in this region
be: У гэтым рэгіёне няма блокаў

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
be: Змены для гэтых блокаў будуць захаваныя толькі пасля таго як вы націсніце на кнопку <em>Захаваць блокі</em>

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
be: Гэтая тэма патрабуе PHP версіі @php_required і несумяшчальна з версіяй PHP !php_version.

en: Disabled modules
be: Адключаныя модулі

en: Disabled themes
be: Адключаныя тэмы

en: Warnings
be: Заўвагі

en: Not restricted
be: Не абмежавана

en: (active tab)
be: (актыўны таб)

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: Not customizable
be: Не магчыма кастамізаваць

en: Restricted to certain pages
be: Толькі для пэўных старонак

en: The block cannot be placed in this region.
be: Блок не можа быць размешчаны ў гэтым рэгіёне.

en: Customize dashboard
be: Наладзіць панэль інструментаў

en: Hide summary
be: Схаваць падсумаванне

en: Edit summary
be: Рэдагаваць падсумаванне

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
be: Вы пакуль што  не стварылі ніводнага тыпу змесціва. Перайдзіце  на a href="@create-content">Старонку стварэння змесціва </a>, каб дадаць новы тып змесціва.

en: Add to %shortcut_set shortcuts
be: Дадаць да  %shortcut_set хуткіх спасылак

en: Add to shortcuts
be: Дадаць да хуткіх спасылак

en: Remove from %shortcut_set shortcuts
be: Выдаліць з %shortcut_set хуткіх спасылак

en: Remove from shortcuts
be: Выдаліць з хуткіх спасылак

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
be: Гэта версія не сумяшчальная з  Drupal !core_version і павінна быць перамешчана.

en: Requires: !module-list
be: Патрабуе: !module-list

en: Required by: !module-list
be: Патрабуецца: !module-list

en: There was a problem getting update information. Try again later.
be: Існавала праблема атрымання інфармацыі аб абнаўленні. Паспрабуйце пазней яшчэ раз.

en: (Theme)
be: (Тэма)

en: (Release notes)
be: (Нататкі рэлізу)

en: This update is a major version update which means that it may not be backwards compatible with your currently running version.  It is recommended that you read the release notes and proceed at your own risk.
be: Гэтае аднаўленне ёсць значнае аднаўленне версіі, якое азначае, што яно не можа быць вернута часткова з вашай цякучай версіі. Рэкамендавана, што вы чытаеце нататкі рэлізаў і працягваеце далейшыя дзеянні на вашую ўласную рызыку.

en: (Security update)
be: (Абнаўленне сістэмы бяспекі)

en: (Unsupported)
be: (Не падтрымліваецца)

en: All of your projects are up to date.
be: Усе вашы праекты знаходзяцца ў актуальным стане

en: Download these updates
be: Загрузіць гэтыя абнаўленні

en: Manual updates required
be: Патрабуецца ручное абнаўленне

en: Updates of Drupal core are not supported at this time.
be: Аднаўленні ядра Drupal не падтрымліваюцца ў гэты час.

en: Enabled: %includes
be: Уключана: %includes

en: Disabled: %disabled
be: Адключана: %disabled

en: Depends on: !basethemes
be: Залежыць ад: !basethemes

en: Required by: %subthemes
be: Патрабуецца для: %subthemes

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
be: Перавызначы радкі вагі лічбамі замест перамяшчэння.

en: Show row weights
be: Паказаць вагу радка

en: Hide row weights
be: Схаваць вагу радка

en: Close overlay
be: Закрыць перакрываючы слой

en: Text Formats
be: Тэкставыя Фарматы

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
be: Унікальнае машыначытальнае імя. Можа ўтрымліваць толькі малыя літары, лічбы і падкрэсліванні.

en: Autocomplete popup
be: Аўтаматычная popup падказка

en: Searching for matches...
be: Пошук супадзенняў...

en: Release notes for @project_title
be: Нататкі выдання для @project_title
