UIkit Admin (7.x-2.0-rc2) - en to dz translation catalogue (23 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Go to previous page
dz: ཧེ་མའི་ཤོག་ལེབ་གུར་འགྱོ།

en: Go to next page
dz: ཤོག་ལེབ་གཞན་གུར་འགྱོ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: no screenshot
dz: གསལ་གཞིའི་པར་མིན་འདུག

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Up to date
dz: དུས་དང་མཐུན་པ་

en: Themes
dz: བརྗོད་དོན་ཚུ་

en: Go to first page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པམ་ནང་འགྱོ།

en: Go to last page
dz: མཇུག་གི་ཤོག་ལེབ་ནང་འགྱོ།

en: Go to page @number
dz: @numberཤོག་ལེབ་ནང་འགྱོ།

en: Show descriptions
dz: གྲལ་བཤད་ཚུ་སྟོན་

en: Hide descriptions
dz: གྲལ་བཤད་ཚུ་སྦ་བཞག་
