UIkit Admin (7.x-2.0-rc2) - en to et translation catalogue (98 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Download
et: Allalaadimine

en: Release notes
et: Väljalasketeated

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Help
et: Abi

en: Modules
et: Moodulid

en: Region
et: Regioon

en: no screenshot
et: eevaade puudub

en: Error
et: Viga

en: Done
et: Valmis

en: Block
et: Plokk

en: Up to date
et: Värske

en: Update available
et: Uuendus saadaval

en: Warning
et: Hoiatus

en: Clear
et: Tühjenda

en: Themes
et: Teemad

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Go to page @number
et: Mine lehele @number

en: Show descriptions
et: Näita kirjeldusi

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Revoked!
et: Tagasi lükatud!

en: Security update required!
et: Vajalik on turvauuendus!

en: Not supported!
et: Mitte toetatud!

en: Recommended version:
et: Soovitatav versioon:

en: Security update:
et: Turvauuendus:

en: Latest version:
et: Viimane versioon:

en: Development version:
et: Arendusversioon:

en: Also available:
et: Lisaks saadaval:

en: Expand layout to include descriptions.
et: Laienda kuva, et näidata ka kirjeldusi.

en: Hide descriptions
et: Peida kirjeldused

en: Compress layout by hiding descriptions.
et: Suru kujundus kokku peites kirjeldused.

en: Errors
et: Vead

en: Error message
et: Veateade

en: Installed version
et: Paigaldatud versioon

en: Recommended version
et: Soovitatav versioon

en: Drupal core
et: Drupali tuumamoodulid

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Displays
et: Kuvatakse

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Drag to re-order
et: Lohista järjestuse muutmiseks

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
et: Sellesse tabelisse tehtud muudatusi ei salvestata enne vormi salvestamist.

en: No blocks in this region
et: Selles regioonis ei ole plokke

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
et: Plokkides tehtud muudatusi ei salvestata enne <em>Salvesta plokid</em> nupule vajutamist.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
et: See kujundusmall vajab PHP versiooni @php_required ning pole ühilduv PHP versiooniga !php_version.

en: Disabled modules
et: Keelatud moodulid

en: Disabled themes
et: Keelatud teemad

en: Warnings
et: Hoiatused

en: Not restricted
et: Piiranguteta

en: (active tab)
et: (aktiivne sakk)

en: Status message
et: Olekuteade

en: Not customizable
et: Pole seadistatav

en: Restricted to certain pages
et: Piiratud teatud lehtedega.

en: The block cannot be placed in this region.
et: Plokki ei ole võimalik sellesse regiooni paigutada.

en: Customize dashboard
et: Kohanda töölauda

en: Hide summary
et: Peida kokkuvõte

en: Edit summary
et: Muuda kokkuvõtet

en: Add to %shortcut_set shortcuts
et: Lisa %shortcut_set otseteede juurde

en: Add to shortcuts
et: Lisa otseviidetesse

en: Remove from %shortcut_set shortcuts
et: Eemalda otseviidete komplektist %shortcut_set

en: Remove from shortcuts
et: Eemalda otseviidete hulgast

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
et: See versioon ei ühildu Drupali versiooniga !core_version ning see tuleks asendada.

en: Requires: !module-list
et: Vajab mooduleid: !module-list

en: Required by: !module-list
et: Vajalik moodulitele: !module-list

en: There was a problem getting update information. Try again later.
et: Uuenduste andmete pärimisel tekkis probleem. Proovi hiljem uuesti.

en: (Theme)
et: (teema)

en: (Release notes)
et: (märkused väljalaske kohta)

en: This update is a major version update which means that it may not be backwards compatible with your currently running version.  It is recommended that you read the release notes and proceed at your own risk.
et: See uuendus on suur versiooniuuendus, ning see ei pruugi olla ühilduv sinu praeguse versiooniga. Soovitatav on lugeda väljalasketeateid, jätkamine on omal vastutusel.

en: (Security update)
et: (Turvauuendus)

en: (Unsupported)
et: (Pole toetatud)

en: All of your projects are up to date.
et: Kõik projektid on ajakohased.

en: Download these updates
et: Laadi need uuendused alla

en: Manual updates required
et: Vajalik on käsitsi uuendamine

en: Updates of Drupal core are not supported at this time.
et: Drupali tuuma uuendused ei ole hetkel toetatud.

en: Enabled: %includes
et: Aktiveeritud: %includes

en: Disabled: %disabled
et: Keelatud: %disabled

en: Depends on: !basethemes
et: Sõltub teemadest: !basethemes

en: Required by: %subthemes
et: On vajalik teemadele: %subthemes

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
et: Reasta read lohistamise asemel ümber kaalude numbriliste väärtuste järgi.

en: Show row weights
et: Näita ridade kaalusid

en: Hide row weights
et: Peida ridade kaalud

en: Close overlay
et: Sulge ülekate

en: Text Formats
et: Tekstivormingud

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
et: Unikaalne süsteemne nimetus. Võib sisaldada ainult väikesi tähti, numbreid ja alakriipsu.

en: Autocomplete popup
et: Automaatlõpetuse hüpikaken

en: Searching for matches...
et: Vastavuste otsimine...

en: Release notes for @project_title
et: @project_title väljalasketeated

en: Checked
et: Kontrollitud
