UIkit Admin (7.x-2.0-rc2) - en to lt translation catalogue (95 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Release notes
lt: Laidos naujienos

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Modules
lt: Moduliai

en: Region
lt: Sritis

en: no screenshot
lt: nėra vaizdo

en: Error
lt: Klaida

en: Done
lt: Atlikta

en: Block
lt: Blokas

en: Up to date
lt: Galioja

en: Update available
lt: Atnaujinimas prieinamas

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Themes
lt: Temos

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Go to page @number
lt: Eiti į @number puslapį

en: Show descriptions
lt: Rodyti aprašymus

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Revoked!
lt: Atšaukta!

en: Security update required!
lt: Saugumo atnaujinimas būtinas!

en: Not supported!
lt: Nepalaikoma!

en: Recommended version:
lt: Rekomenduojama versija:

en: Security update:
lt: Saugumo atnaujinimas:

en: Latest version:
lt: Naujausia versija:

en: Development version:
lt: Vystoma versija:

en: Also available:
lt: Taip pat prieinama:

en: Expand layout to include descriptions.
lt: Išplėsti išdėstymą įterpient aprašymus.

en: Hide descriptions
lt: Slėpti aprašymus

en: Compress layout by hiding descriptions.
lt: Suspausti išdėstymą paslepiant aprašymus.

en: Errors
lt: Klaidos

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Installed version
lt: Įdiegta versija

en: Recommended version
lt: Rekomenduojama versija

en: Drupal core
lt: Drupal šerdis

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Displays
lt: Rodymai

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Drag to re-order
lt: Tempkite pertvarkymui

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
lt: Pakeitimai nebus išsaugoti kol forma nebus išsaugota

en: No blocks in this region
lt: Nėra blokų šioje srityje

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
lt: Pakeitimai nebus išsaugoti iki tol kol nuspausite <em> išsaugoti blokus</em> mygtuką.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
lt: Šiai temai reikia @php_required PHP versijos nes modulis nesuderinamas su !php_version PHP versija

en: Disabled modules
lt: Išjungti moduliai

en: Disabled themes
lt: Išjungtos temos

en: Not restricted
lt: Be apribojimų

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Not customizable
lt: Nepritaikoma

en: Restricted to certain pages
lt: Apriboti tam tikriems puslapiams

en: The block cannot be placed in this region.
lt: Šiame regione blokai negali būt talpinami.

en: Customize dashboard
lt: Tvarkyti darbastalį

en: Hide summary
lt: Slėpti įžangą

en: Edit summary
lt: Redaguoti įžangą

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
lt: Jūs dar nesukūrėte jokio turinio tipo. Tai galite atlikti <a href="@create-content">turinio tipo kūrimo puslapyje</a>.

en: Add to %shortcut_set shortcuts
lt: Pridėti prie %shortcut_set trumpinių

en: Remove from %shortcut_set shortcuts
lt: Pašalinti iš %shortcut_set trumpinių

en: Requires: !module-list
lt: Reikia: !module-list

en: Required by: !module-list
lt: Reikalingas: !module-list

en: There was a problem getting update information. Try again later.
lt: Įvyko problema gaunant atnaujinimo informaciją. Bandykite vėliau.

en: (Theme)
lt: (Tema)

en: (Release notes)
lt: (Laidos naujienos)

en: This update is a major version update which means that it may not be backwards compatible with your currently running version.  It is recommended that you read the release notes and proceed at your own risk.
lt: Šis atnaujinimas yra esminis versijos atnaujinimas. Tai reiškia, kad nebus galimybės grįžti atgal. Rekomenduojama perskaityti laidos naujienas ir atnaujinti savo pačių rizika.

en: (Security update)
lt: (Saugumo atnaujinimas)

en: (Unsupported)
lt: (Nepalaikomas)

en: All of your projects are up to date.
lt: Visu jūsų projektai naujausios versijos.

en: Download these updates
lt: Atsisiųskite šiuos atnaujinimus

en: Manual updates required
lt: Reikia atnaujinti rakiniu būdu

en: Updates of Drupal core are not supported at this time.
lt: Drupal branduolio atnaujinimai šiuo momentu nepalaikomi.

en: Enabled: %includes
lt: Įgalinti: %includes

en: Disabled: %disabled
lt: Išjungti: %disabled

en: Depends on: !basethemes
lt: Priklauso nuo: !basethemes

en: Required by: %subthemes
lt: Reikalinga: %subthemes

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
lt: Perrikiuoti eilutes pagal svorių reikšmes vietoj tempimo.

en: Show row weights
lt: Rodyti eilučių svorius

en: Hide row weights
lt: Slėpti eilučių svorius

en: Close overlay
lt: Uždaryti sluoksnį

en: Text Formats
lt: Teksto fomatai

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
lt: Unikalus mašinoms suprantamas tekstas. Gali būt sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: Autocomplete popup
lt: Autoužbaigimo popupas

en: Searching for matches...
lt: Ieškoma atitikmenų...

en: Release notes for @project_title
lt: Projekto @project_title laidos naujienos

en: Checked
lt: Pasirinkta
