UIkit Admin (7.x-2.0-rc2) - en to ne translation catalogue (31 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Error
ne: त्रुटि

en: Done
ne: भयो

en: Block
ne: ब्लक

en: Up to date
ne: अपडेट

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Clear
ne: सफा

en: Themes
ne: आवरणहरू

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to page @number
ne: @number पृष्ठमा जानुहोस्

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Hide descriptions
ne: विवरण लुकाउनुहोस्

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Drupal core
ne: ड्रूपल मूल

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Disabled themes
ne: अक्षम थीम

en: Text Formats
ne: पाठ ढाँचाहरू
