UIkit Admin (7.x-2.0-rc2) - en to oc translation catalogue (94 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Download
oc: Telecargament

en: Release notes
oc: Nòtas de version

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Help
oc: Ajuda

en: Modules
oc: Moduls

en: no screenshot
oc: pas de captura d'ecran

en: Done
oc: Acabat

en: Block
oc: Blòt

en: Up to date
oc: A jorn

en: Update available
oc: Mesa a jorn disponibla

en: Warning
oc: Avertiment

en: Clear
oc: Escafar

en: Themes
oc: Tèmas

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Go to page @number
oc: Anar sus la pagina @number

en: Show descriptions
oc: Afichar las descripcions

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Revoked!
oc: Revocada !

en: Security update required!
oc: Mesa a jorn de seguretat necessària !

en: Not supported!
oc: Pas supòrtada !

en: Recommended version:
oc: Version recomandada :

en: Security update:
oc: Mesa a jorn de seguretat :

en: Latest version:
oc: Darrièra version :

en: Development version:
oc: Version de desvolopament :

en: Also available:
oc: Tanben disponible :

en: Expand layout to include descriptions.
oc: Produtz una mesa en pagina mens compacta qu'inclutz de descripcions.

en: Hide descriptions
oc: Amagar las descripcions

en: Compress layout by hiding descriptions.
oc: Produtz una mesa en pagina mai compacta en amagant las descripcions.

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Installed version
oc: Version installada

en: Recommended version
oc: Version recomanada

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Displays
oc: Afichatges

en: Machine-readable name
oc: Nom sistèma

en: Drag to re-order
oc: Clicar-depausar per reorganizar

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
oc: Los cambiaments efectuats dins aquesta taula seràn pas salvats abans lo salvament d'aqueste formulari.

en: No blocks in this region
oc: Pas cap de blòt dins aquela region

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
oc: Los canvis fets a aqueste blòt es pas enregistraràn fins que es pas premi lo botó <em>Enregistrar blòts</em>.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
oc: Aqueste tèma requerís la version @php_required de PHP e es incompatible amb la version !php_version.

en: Disabled modules
oc: Moduls desactivats

en: Disabled themes
oc: Tèmas desactivats

en: Warnings
oc: Avertiments

en: Not restricted
oc: Pas restreint

en: (active tab)
oc: (onglet actiu)

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: Not customizable
oc: Pas personalizable

en: Restricted to certain pages
oc: Reservat a d'unas paginas

en: The block cannot be placed in this region.
oc: Lo blòt pòt pas èsser plaçat dins aquela region.

en: Customize dashboard
oc: Personalizar lo tablèu de bòrd

en: Hide summary
oc: Amagar lo resumit

en: Edit summary
oc: Modificar lo resumit

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
oc: No heu creat encara cap tipe de contengut. Anatz a la <a href="@create-content">pagina de creacion de tipe de contengut</a> per apondre-ne un novèl.

en: Add to %shortcut_set shortcuts
oc: Apondre als acorchis %shortcut_set

en: Add to shortcuts
oc: Apondètz-lo als acorchis

en: Remove from %shortcut_set shortcuts
oc: Suprimir d'acorchis %shortcut_set

en: Remove from shortcuts
oc: Escafa-lo dels acorchis

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
oc: Aquesta version es pas compatible amb lo Drupal !core_version e cal que sigui substituïda.

en: Requires: !module-list
oc: Requesís : !modul-list

en: Required by: !module-list
oc: Requis per : !modul-list

en: There was a problem getting update information. Try again later.
oc: I a agut un problèma al obténer l'informacion de l'actualizacion. Tornatz-lo a provar mai tard.

en: (Theme)
oc: (Tèma)

en: (Release notes)
oc: (Nòtas de version)

en: This update is a major version update which means that it may not be backwards compatible with your currently running version.  It is recommended that you read the release notes and proceed at your own risk.
oc: Aquesta actualizacion es un cambiament important de version, que significa que no a compatibilitat cap enrere amb la version que sètz utilizant actualament. Es recomandable que legiu les notes de la version e que procediu sota vòstre risc.

en: (Security update)
oc: (Mesa a jorn de seguretat)

en: (Unsupported)
oc: (Sens supòrt)

en: All of your projects are up to date.
oc: Totes vòstres projèctes son a jorn.

en: Download these updates
oc: Telecarga aquestas mesas a jorn

en: Manual updates required
oc: De mesas a jorn manualas son requesidas

en: Updates of Drupal core are not supported at this time.
oc: Las mesas a jorn del còr de Drupal son pas supòrtadas pel moment.

en: Enabled: %includes
oc: Activat : %includes

en: Disabled: %disabled
oc: Desactivat : %disabled

en: Depends on: !basethemes
oc: Depèn de : !basethemes

en: Required by: %subthemes
oc: Requerit per : %subthemes

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
oc: Reordeneu las files per pes numèric en comptes d'arrossegar-les.

en: Show row weights
oc: Afichar los peses de las linhas

en: Hide row weights
oc: Amagar los peses de las linhas

en: Close overlay
oc: Tampar l'avant plan

en: Text Formats
oc: Formats de tèxte

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
oc: Un nom legible-per-la-maquina. Només pòt contenir letras en minusculas, numèros e jonhents basses.

en: Autocomplete popup
oc: Autocomplecion en finestra emergent

en: Searching for matches...
oc: Buscant coincidències...

en: Release notes for @project_title
oc: Notes de la version per @project_title
