UIkit Admin (7.x-2.0-rc2) - en to pl translation catalogue (99 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Download
pl: Pobierz

en: Release notes
pl: Informacje o wydaniu

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Help
pl: Pomoc

en: Modules
pl: Moduły

en: no screenshot
pl: brak zrzutu

en: Error
pl: Błąd

en: Done
pl: Gotowe

en: Block
pl: Blok

en: Up to date
pl: Aktualne

en: Update available
pl: Dostępna jest zaktualizowana wersja

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Themes
pl: Skórki

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Go to page @number
pl: Przejdź do strony @number

en: Show descriptions
pl: Pokaż opisy

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Revoked!
pl: Projekt anulowany!

en: Security update required!
pl: Ze względów bezpieczeństwa wymagana aktualizacja!

en: Not supported!
pl: Pomoc techniczna nie jest udzielana!

en: Recommended version:
pl: Zalecana wersja:

en: Security update:
pl: Wersja poprawiająca bezpieczeństwo:

en: Latest version:
pl: Najnowsza wersja:

en: Development version:
pl: Wersja testowa:

en: Also available:
pl: Inne dostępne wersje:

en: Expand layout to include descriptions.
pl: Zajmujący więcej miejsca tryb, w którym wyświetlane są opisy.

en: Hide descriptions
pl: Ukryj opisy

en: Compress layout by hiding descriptions.
pl: Zajmujący mniej miejsca tryb, w którym opisy nie są wyświetlane.

en: Errors
pl: Błędy

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Installed version
pl: Zainstalowana wersja

en: Recommended version
pl: Zalecana wersja

en: Drupal core
pl: Rdzeń Drupala

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: No results
pl: Brak wyników

en: Displays
pl: Formaty

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna

en: Drag to re-order
pl: Chwyć, by zmienić kolejność

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
pl: Zmiany wprowadzone w tabeli zachowuje się przyciskiem u dołu formularza.

en: No blocks in this region
pl: Brak bloków w tym regionie

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
pl: Zmiany wprowadzone w blokach zachowuje się przyciskiem u dołu formularza.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
pl: Skórka wymaga PHP w wersji @php_required. Nie jest kompatybilna z aktualnie zainstalowaną wersją !php_version.

en: Disabled modules
pl: Wyłączone moduły

en: Disabled themes
pl: Wyłączone skórki

en: Warnings
pl: Ostrzeżenia

en: Not restricted
pl: Bez ograniczeń

en: (active tab)
pl: (aktywna karta)

en: Status message
pl: Komunikat

en: Not customizable
pl: Niekonfigurowalne

en: Restricted to certain pages
pl: Ograniczenie do określonych stron.

en: The block cannot be placed in this region.
pl: Blok nie może być umieszczony w tym regionie.

en: Customize dashboard
pl: Dostosuj kokpit

en: Hide summary
pl: Ukryj podsumowanie

en: Edit summary
pl: Edycja podsumowania

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
pl: Nie utworzono jeszcze rodzajów zawartości. Należy udać się na <a href="@create-content">stronę tworzenia rodzaju zawartości</a> i dodać tam nowy rodzaj.

en: Add to %shortcut_set shortcuts
pl: Dodaj do skrótów w sekcji %shortcut_set

en: Add to shortcuts
pl: Dodaj do skrótów

en: Remove from %shortcut_set shortcuts
pl: Usuń z zestawu skrótów %shortcut_set

en: Remove from shortcuts
pl: Usuń ze skrótów

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
pl: Obecna wersja nie jest kompatybilna z Drupalem !core_version i powinna zostać nadpisana.

en: Requires: !module-list
pl: Wymaga: !module-list

en: Required by: !module-list
pl: Wymagany przez: !module-list

en: There was a problem getting update information. Try again later.
pl: Wystąpiły problemy w trakcie pobierania informacji o aktualizacjach. Prosimy spróbować później.

en: (Theme)
pl: (Skórka)

en: (Release notes)
pl: (Informacje o wydaniu)

en: This update is a major version update which means that it may not be backwards compatible with your currently running version.  It is recommended that you read the release notes and proceed at your own risk.
pl: Aktualizacja ta jest ważna aktualizacją wersji co oznacza, że może ona nie być zgodna wstecz z obecnie uruchomioną wersją. Należy zapoznać się z informacjami o wydaniu i kontynuować na własne ryzyko.

en: (Security update)
pl: (Aktualizacja bezpieczeństwa)

en: (Unsupported)
pl: (Niedostępne)

en: All of your projects are up to date.
pl: Wszystkie Twoje projekty są aktualne.

en: Download these updates
pl: Pobierz te aktualizacje

en: Manual updates required
pl: Wymagana ręczna aktualizacja

en: Updates of Drupal core are not supported at this time.
pl: Automatyczne aktualizacje rdzenia Drupala nie są obecnie obsługiwane.

en: Enabled: %includes
pl: Włączony: %includes

en: Disabled: %disabled
pl: Wyłączony: %disabled

en: Depends on: !basethemes
pl: Zależy od: !basethemes

en: Required by: %subthemes
pl: Wymagana przez: %subthemes

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
pl: Zmień kolejność wierszy podając wartości numeryczne zamiast przeciągając.

en: Show row weights
pl: Pokaż wagi wierszy

en: Hide row weights
pl: Ukryj wagi wierszy

en: Close overlay
pl: Zamknij nakładkę

en: Text Formats
pl: Formaty tekstów

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
pl: Unikalna nazwa wewnętrzna. Może zawierać jedynie małe litery, cyfry i łączniki.

en: Autocomplete popup
pl: Okienko autouzupełniania

en: Searching for matches...
pl: Wyszukiwanie pasujących...

en: Release notes for @project_title
pl: Noty wydawnicze dla @project_title

en: Checked
pl: Sprawdzone
