UIkit Admin (7.x-2.0-rc2) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Region
sr: Регион

en: Error
sr: Грешка

en: Block
sr: Блок

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Drag to re-order
sr: Превуци да би преуредио

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
sr: Промене у овој табели неће бити запамћене све док се формулар не пошаље.

en: Status message
sr: Статусна порука

en: Show row weights
sr: Прикажи тежине редова
