UIkit Admin (7.x-2.0-rc3) - en to ug translation catalogue (31 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Release notes
ug: نەشىر ئۇچۇرلىرى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Done
ug: تۈگىدى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Up to date
ug: يېڭىلاش

en: Themes
ug: ئۇسلۇبلار

en: You are here
ug: ھازىرقى ئورنىڭىز

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: Development version:
ug: پروگرامما نەشىرى

en: Hide descriptions
ug: قىسقىچە مەزمۇنىنى يوشۇرۇش

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
ug: تارماق رايۇنلاردىكى ئۆزگەرتىشلەر ، پەقەت <em>تارماق رايۇننى ساقلاش</em> كونۇپكىسىنى باسقاندىن كىيىنلا ئاندىن ساقلىنىدۇ.

en: Disabled modules
ug: تاقالغان مودۇللار

en: Disabled themes
ug: تاقالغان ئۇسلۇبلار

en: Not restricted
ug: چەكلەنمىگەن

en: Not customizable
ug: خاسلىق تەڭشەلمىگەن

en: Add to shortcuts
ug: تىز ئۇلىنىشقا قوشۇش

en: Remove from shortcuts
ug: تىز ئۇلىنىشتىن ئۆچۈرۈش

en: Download these updates
ug: يېڭى پروگراممىلارنى چۈشۈرۈش

en: Text Formats
ug: تېكىست فورماتى
