UIkit Admin (7.x-2.0-rc3) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Help
bs: Pomoć

en: Modules
bs: Moduli

en: Block
bs: Blok

en: Themes
bs: Teme

en: Revoked!
bs: Povučeno!

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: No blocks in this region
bs: Nema blokova u ovom regionu

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
bs: Promjene ovog bloka neće biti sačuvane sve dok ne kliknete na <em>Sačuvaj blok</em> dugme.
