UIkit Admin (7.x-2.0-rc1) - en to gu translation catalogue (23 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Release notes
gu: પ્રકાશન નોંધ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Help
gu: મદદ

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Error
gu: ભુલ

en: Up to date
gu: અધતિત

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Revoked!
gu: રદ કરાયું!

en: Hide descriptions
gu: વર્ણનો છુપાવો

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: Drupal core
gu: દ્રુપલ મુખ્ય

en: No blocks in this region
gu: આ ક્ષેત્ર મા કોઈ વિભાગો નથી

en: Not restricted
gu: પ્રતિબંધિત નથી

en: (active tab)
gu: (સક્રિય ટૅબ)

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો

en: Checked
gu: ચકાસાયેલ
