UIkit Admin (7.x-2.0-rc3) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Done
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Up to date
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್

en: Clear
kn: ತೆರವುಗೊಳಿಸು

en: Themes
kn: ಥೀಮುಗಳು

en: Go to first page
kn: ಮೊದಲ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to last page
kn: ಕೊನೆಯ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ

en: Installed version
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿತಗೊಂಡ ಆವೃತ್ತಿ

en: Warning message
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ ಸಂದೇಶ

en: No results
kn: ಯಾವುದೆ ಫಲಿತಾಂಶ ಇಲ್ಲ
