UIkit Admin (7.x-2.0-rc3) - en to ku translation catalogue (53 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Download
ku: داگرتن

en: Release notes
ku: زانیاری دەربارەی وەشان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Help
ku: یارمەتی

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Region
ku: ناوچە

en: Done
ku: تەواوبوو

en: Block
ku: بلۆک

en: Up to date
ku: نوێترینە

en: Update available
ku: نوێکردنەوە هەیە

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: Themes
ku: ڕووکارەکان

en: You are here
ku: تۆ لێرەیت

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Go to page @number
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی @number

en: Show descriptions
ku: زانیاریی زیاتر پیشان بدە

en: Not supported!
ku: پشتیوانی لێ نەکراوە!

en: Recommended version:
ku: وەشانی ئامۆژگاریکراو

en: Latest version:
ku: نوێترین وەشان:

en: Also available:
ku: هەروەها ئامادەیە:

en: Hide descriptions
ku: شاردنەوەی دەربارەکان

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Installed version
ku: وەشانی دامەزرێنراو

en: Drupal core
ku: ناووکی دروپاڵ

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: No blocks in this region
ku: هیچ بلۆکێک لەم ناوچەیەدا نییە.

en: Disabled modules
ku: مۆدیولە ناچالاکەکان

en: Disabled themes
ku: ڕووکارە ناچالاکەکان

en: Not restricted
ku: سنووردراو نەکراوە

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش

en: Requires: !module-list
ku: پێویستی هەیە بە: !module-list

en: Required by: !module-list
ku: پێویستە لەلایەن: !module-list

en: (Theme)
ku: (ڕووکار)

en: (Release notes)
ku: (زانیاری دەربارەی وەشان)

en: (Security update)
ku: (نوێکردنەوە ئەولەکارییەکان)

en: (Unsupported)
ku: (پشتیوانی لێنەکراوە)

en: All of your projects are up to date.
ku: هەموو پڕۆژەکانت نوێترینن.

en: Download these updates
ku: داگرتنی ئەم نوێکردنەوانە

en: Enabled: %includes
ku: چالاککراو:  %includes

en: Disabled: %disabled
ku: ناچالاک: ‌%disabled

en: Depends on: !basethemes
ku: پشت دەبەستێت بە: !basethemes

en: Required by: %subthemes
ku: پێویستە لەلایەن: %subthemes

en: Text Formats
ku: فۆرماتەکانی دەق
