UIkit Admin (7.x-2.0-rc3) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Pages
mg: Takelaka

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Help
mg: Fanampiana

en: Clear
mg: Fafao

en: Add to %shortcut_set shortcuts
mg: Ampio rohy manivaka ao amin'ny %shortcut_set
