UIkit Admin (7.x-2.0-rc3) - en to mn translation catalogue (30 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Download
mn: Татах

en: Release notes
mn: Хувилбарын тэмдэглэлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Help
mn: Тусламж

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Region
mn: Бүс

en: Block
mn: Хавтан

en: Up to date
mn: Шинэ

en: Themes
mn: Сайтын дизайнууд

en: Go to page @number
mn: @number хуудас руу

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Revoked!
mn: Хүчингүй болсон!

en: Security update required!
mn: Хамгаалалтын шинэчлэлт шаардлагатай!

en: Not supported!
mn: Дэмжигдээгүй!

en: Security update:
mn: Хамгаалалтын шинэчлэлт:

en: Latest version:
mn: Сүүлийн хувилбар:

en: Add to %shortcut_set shortcuts
mn: Тушаал өгөх %shortcut_set дөт аргуудад нэмэх

en: Add to shortcuts
mn: Тушаал өгөх дөт аргуудад нэмэх

en: Remove from %shortcut_set shortcuts
mn: Тушаал өгөх %shortcut_set дөт аргуудаас хасах

en: Remove from shortcuts
mn: Тушаал өгөх дөт аргуудаас хасах

en: Text Formats
mn: Бичвэрийн хэлбэрүүд
