UIkit Admin (7.x-2.0-rc3) - en to nn translation catalogue (30 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Download
nn: Last ned

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Help
nn: Hjelp

en: Modules
nn: Modular

en: Block
nn: Blokk

en: Up to date
nn: Oppdatert

en: Themes
nn: Utsjånadsmal

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Go to page @number
nn: Gå til side @number

en: Show descriptions
nn: Vis skildringar

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Hide descriptions
nn: Skjul skildringane

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn

en: No blocks in this region
nn: Ingen blokkar i denne regionen

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
nn: Endringar i desse blokkane vil ikkje bli lagra for du trykker på <em>Lagre blokkar</em>.

en: Customize dashboard
nn: Tilpass styringspanel

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
nn: Du har ikke laga nokon innhaldstyper enno. Gå til <a href="@create-content">opprettingsida for innhaldstyper</a> for å legge til ein ny innhaldstype.

en: Requires: !module-list
nn: Krevjer: !module-list

en: Required by: !module-list
nn: Krevjast av: !module-list

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
nn: Eit unikt datamaskinlesbart namn. Kan bare innehalde små bokstavar, tal og understrek.
