UIkit Admin (7.x-2.0-rc3) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Pages
si: පිටු

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Help
si: සහාය

en: Modules
si: මොඩියුල

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න
