UIkit API theme (7.x-3.0-rc1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Files
ar: الملفات

en: Constants
ar: ثوابت

en: Topics
ar: المناقشات

en: sort ascending
ar: رتب تصاعديا

en: sort descending
ar: رتب تنازليا

en: Elements
ar: العناصر

en: Text Formats
ar: تنسيقات النص
