UIkit API theme (7.x-3.0-rc1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Files
be: Файлы

en: Topics
be: Тэмы

en: sort ascending
be: сарціроўка паводле павялічэння

en: sort descending
be: сарціроўка паводле памяньшэння

en: Text Formats
be: Тэкставыя Фарматы
