UIkit API theme (7.x-3.0-rc1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Files
ca: Fitxers

en: Topics
ca: Temes

en: Services
ca: Serveis

en: sort ascending
ca: ordenació ascendent

en: sort descending
ca: ordenació descendent

en: Text Formats
ca: Formats de text
