UIkit API theme (7.x-3.0-rc1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Files
el: Αρχεία

en: Constants
el: Σταθέρες

en: Topics
el: Θέματα

en: sort ascending
el: αύξουσα ταξινόμηση

en: sort descending
el: φθίνουσα ταξινόμηση

en: Text Formats
el: Μορφότυποι κειμένου
